gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

galaxy s3 ve iphone 5 arasında ne gibi farklar var

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, ben bişey sorcam. Galaxy S3 ile iphone 5 arasında ne gibi farklar var, benim için karşılaştırabilirmisiniz ? Birini alacam ama hangisini ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Apple ve Samsung teknoloji müthiş bir yarışın içine girmiş durumdalar.Akıllı telefon pazarı her geçen gün büyük bir hızla büyümekte.. Bir taraftan kullanıcı kitlesinde yaptığı etki ve değişim, diğer taraftan üreticilerde oluşturduğu rekabet hırsı mahkemelere taşınsa da, kullanıcılar için daha iyi ürünleri daha uygun fiyatlara almayı sağlıyor.

Her iki firmanın birbirlerine üstünlük sağlamak amacıyla başvurdukları çok farklı stratejiler var.Samsung daha mütevazı bir yapıya sahip.

Bu mütevazılık Samsung cihazlarının fiyatlarına da yansımış durumda. Diğer taraftan Apple’ ın yüksek fiyat politikasından geçmeyeceği iPad Mini ile belli olmuştu zaten. Sıfır cihazlarda durum böyle iken elbetteki ikinci el piyasasında da Apple cihazlarını Samsung cihazlarına göre biraz daha pahalı oluyor.Ekranları kırık ve arızalı olan iPhone 5 ve Galaxy S3’ ün ikinci el piyasasındaki durumlarına baktığımız zaman iPhone 5’in 450-500 dolar arası bir fiyata alıcı bulduğu görülürken Galaxy S3, 265 dolardan alıcı bulabiliyor.

galaxy s3 ve iphone 5 arasında ne gibi farklar var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Galaxy S3 Özellikleri nelerdir

Galaxy S3 Özellikleri nelerdir

Merhaba arkadaşlar ben Samsung Galaxy S3 almayı düşünüyorum duyduğum kadarı ile çok satmış herkes beğeniyor da bir de özelliklerini bilsem almak için kesin karar vereceğim :) Siz Galaxy S3 Özellikleri hakkında bişeyler biliyorsanız benimle de paylaşın lütfen
  2. Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler

Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler

KIzlar sizden Samsung Galaxy S3 Aksesuarları hakkında bilgi ya da mümkünse bir kaç Samsung Galaxy S3 Aksesuarları modelleri istiyorum. Şimdiden Samsung Galaxy S3 Aksesuarları modelleri için çok tşk ederim.
  3. yaz lastiği ile kış lastiği arasında ne gibi farklar var

yaz lastiği ile kış lastiği arasında ne gibi farklar var

Selamlar arkadaşlarım. Kış geldi malum lastikleri değişmek gerek. Gerek te ben aslında tam da bilmiyorum, kıoş lastiği ile yaz lastiği arasında ne gibi farklar var? Açıklar mısınız..
  4. griple nezle arasında ne fark var?

griple nezle arasında ne fark var?

Ben önceden griple nezlenin aynı olduğunu sanıyordum ama galiba değilmiş.Peki aralarında ne fark var ikisinin ?
  5. iPhone 6 ile iPhone 5S Arasında ki Farklar Nelerdir?

iPhone 6 ile iPhone 5S Arasında ki Farklar Nelerdir?

iphone6 özellikleri, iphone 5s özellikleri, iphone 5s ve iphone 6 özellikleri Son zamanhların belki de en çok konuşulan cep telefonu markası olan iphone 6 çıktığı günden beri gündemden düşmeyerek olumlu ve olumsuz bir sürü eleştirilere maruz kaldı. Cep telefonu almak isteyenler yada iphone 6 telefona sahip olmak isteyenler için iphone 5s ve iphone 6 arasında ki farkları sizler için...

Sayfayı Paylaş