gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

GALAXY S5 MİNİ FİYATI NE KADAR?

Konu, 'Cep Telefonu Haberleri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

galaxy s5 mini ne kadar,galaxy s5 teknik özellikleri,galaxy s5 mini kaç para,galaxy s5 mini türkiye fiyatı nedir,galaxy s5 fiyatı ve teknik özellikleri hakkında bilgiler samsung_galaxy_s5_mini_teknik_ozellikler_listesi_ve_fiyati_ilgi_odagi_h264452.jpg

Güney Koreli teknoloji devi Samsung tarafından üretilen amiral gemileri ve onların mini modelleri oldukça popüler olmaya devam ediyor. Samsung tarafından en son üretilen amiral gemisi modeli Galaxy S5’ in de mini modeli belli oldu. Samsung Galaxy S5 mini teknik özellikleri ve fiyatı insanlar tarafından oldukça merak ediliyor. Çok fazla tercih edilmesi beklenen Galaxy S5 mini özellikleri ve incelemesi akcadagguncel.com teknoloji editörleri tarafından sizin için hazırlandı. Samsung Galaxy S5 Mini Türkiye’de 1300TL ile satışta. Tasarım Özellikleri Samsung Galaxy S5 mini tıpkı S5 görünümünde fakat 4.5 inç ekrana sahip ve mini model olmasının hakkını veriyor. Arka kapağı Galaxy S5’de kullanılan kapak maddesi ile aynı şekilde üretilen telefon güzel bir elde tutma hissine sahip ve tek el ile kullanıma müsait olarak görünüyor. Telefon tasarım olarak IP67 sertifikasına sahip ve su-toza karşı dayanıklı olarak üretiliyor. 4.5 inçlik Süper AMOLED ekrana sahip olan akıllı telefon 720p HD ekran çözünürlüğüne sahip ve Gorilla Glass 3 ile birlikte geliyor. Oldukça dayanıklı görünen telefonun ağırlığı 120 gram. Elde hissedilir bir ağırlığa sahip fakat el yormayan bir telefon olarak görünüyor. Kamera Özellikleri Arka yüzünde 8 mega piksellik bir kamera taşıyan telefonun kamera özellikleri, son dönemde çıkan ve neredeyse SLR makineler ile eşdeğer fotoğraf çekebilen telefonlar ile yarışır düzeyde değil. Fakat 8 megapiksel olması sizi aldatmasın, telefon üzerindeki kamera yazılımının gücü sayesinde çok kaliteli ve telefon kullanıcılarını tatmin edecek düzeyde fotoğraflar çekebilirsiniz. Genel Teknik Özellikler Galaxy S5 mini, Exynos 3 Quad çipseti taşıyan 1.4 GHz değerlerinde çalışan 4 çekirdekli Cortex A7 işlemci ile birlikte geliyor. Güçlü bir işlemci taşıyan telefonun 1.5 GB RAM ile bu özelliği desteklenmiş. 16 GB dahili hafızası bulunan telefonda microSD kart desteği de bulunuyor. Ayrıca son dönemlerin popüler yazılım uygulamaları arasında yer alan; parmak izi okuyucu, kalp ritmi ölçer ve çeşitli sağlık yazılımları telefon içerisindeki sensörler ile destekleniyor. 8 MP arka kamera ve 2.1 MP ön kamerası olan telefonda Bluetooth 4.0 ve NFC özellikleri de mevcut. Ultra tasarruf yazılımına da sahip olan telefon 2100 mAhlık boyutlarına göre gayet yeterli bir pil bulunduruyor. Android 4.4.2 KitKat işletim sistemini kullanan telefonun Android sürümlerini güncellemelerini uzunca bir süre takip edeceği tahmin ediliyor. İlk olarak Rusya’da satışa sunulan telefon daha sonra Avrupa ülkelerinde de satışa sunulacak. Henüz ülkemize gelmemiş olan telefonun ülkemize geldiğinde 1500 liradan yukarı bir fiyata sahip olması tahmin ediliyor. TEKNİK ÖZELLİKLERİ ! Jenerasyon : 4G Boyut : 131.1 x 64.8 x 9.1 mm İncelik : 9.1 mm Ağırlık : 120 g Ekran Tipi : Super AMOLED Dokunmatik Ekran : Kapasitif Çizilmez Cam Ekran : Corning Gorilla Glass 3 Ekran Çözünürlüğü : 720 x 1280 Ekran Renk Sayısı : 16M Renk Ekran Boyutu : 4.5" Çoklu Dokunmatik Ekran : Var Kulaklık Girişi : 3.5mm Jack Disk Kapasitesi : 16 GB RAM : 1.5 GB Genişleme Kapasitesi : 64 GB'a kadar Veri Transferi Hızı : LTE 150Mbps Wi-Fi : Wi-Fi 802.11 a/b/g/n (150 Mbps) Wi-Fi Noktası Olabilme : Var Bluetooth Versiyonu : v4.0 Kamera : Var Fotoğraf Kamerası Piksel : 8 MP Kamera Flaş : Var Video Kayıt Çözünürlüğü : 1080p 1920x1080 Görüntülü Sohbet : Var (4G ve Wi-Fi) İşletim Sistemi : Google Android 4.4 (KitKat) Uygulama Sayısı : Google Play İşlemci : Quad-core 1400MHz İşlemcideki çekirdek sayısı : Dört Çekirdekli Multitask : Var Grafik İşlemci : Bilinmiyor Radyo : Bilinmiyor NFC Ödeme : Opsiyonel Assisted GPS : Assisted GPS

GALAXY S5 MİNİ FİYATI NE KADAR? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama fiyatları ne kadar?

aşılama fiyatları ne kadar?

aşılama fiyatları aşılama yöntemi fiyatları ücreti 2010 2011 arkadaşlar aşılamayı nerde ne kadara yaptırdınız yazarsanız bilgimiz olur benim ssk yok olanlar almayanlar yazsın lütfen. şimdiden teşekkürler
  2. Samsung Galaxy S3 Sar Değeri fiyatı ne kadar

Samsung Galaxy S3 Sar Değeri fiyatı ne kadar

Kızlar sizden daha önce Samsung Galaxy S3 hakkında bilgi istemiştim ve ayrıca bir de Samsung Galaxy S3 özelliklerini de sormuştum. Şimdi ise sizden Samsung Galaxy S3 Sar Değeri hakkında yani Samsung Galaxy S3 fiyatı hakkında bilgi rica ediyorum.
  3. pomeranyalı fiyatları ne kadar ?

pomeranyalı fiyatları ne kadar ?

Pomerqnyali nin fiyati kac tl
  4. Samsung galaxy s3 mini cep telefonu vodafone kampanyasında ki fiyatı

Samsung galaxy s3 mini cep telefonu vodafone kampanyasında ki fiyatı

Merhabalar. Samsung Galaxy s3 mini çok hoşuma gidiyor. Alam kistiyorum ama fiyatlarını merak ediyorum.Bir de vodafoneda kampanyadaymış sanırım, ne kadar bilgi var mı sitenizde ?
  5. Samsung Galaxy S5 Ne Zaman Tanıtılacak?

Samsung Galaxy S5 Ne Zaman Tanıtılacak?

samsung galaxy s5, galaxy s5, samsung galaxy s5 tanıtımı Sevgili melekler, Samsung Galaxy S5'in tanıtım tarihi belli oldu. Samsung markasının merakla beklenen modeli Galaxy S5'in 24 Şubat tarihinde tanıtılacağı lansman davetiyeleri dağıtıldı. İşte haberin detayları... Teknoloji devi Samsung'un, yeni Galaxy serisini ne zaman tanıtacağı Android tutkunları tarafından merak ediliyordu....

Sayfayı Paylaş