gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Galaya böyle geldi

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Bence güzel sizce??
    25 yaşındaki aktris Camilla Belle, yeni filmi From Prada to Nada'nın Los Angeles galasında giydiği kostümle olay yarattı. Jane Austen's "Sense and Sensibility" adlı romanının Latin uyarlaması olarak değerlendirilen filmde başrol oynayan Belle, "Kendi filmimin galasında böyle giyindiğime inanamıyorum" şeklinde konuştu

Galaya böyle geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Gel Ha Böyle

Yıldız Tilbe - Gel Ha Böyle

Kaç kere dedim sana ifteriye gül olmaz Bu dünyanın içinde benden dertli kul olmaz Gel ha böyle gel ha böyle bu yana, bişey diyeyim sana Sevdan öldürdü beni, kül oldum yana yana Gel sarıl boğazıma arzun yerine gelsin Dünyalara değişmem sen herkesten(her şeyden) güzelsin Suyu verdim çayıra, çayırım mamurlansın Sevdiğim bizim eve, ellerin hamurlansın __________________
  2. Deniz Seki - Böyle Gelmiş Böyle Geçer

Deniz Seki - Böyle Gelmiş Böyle Geçer

böyle gelmiş böyle geçer akor gelmiş geçer dünya akor seneler geçiyor gülüp ağlatıyor deniz seki seneler geçiyor dünya notaları Böyle gelmiş böyle Böyle geçer dünya Günlerimiz bitecek Bir gün saya saya Seneler koşuyor Gülüp ağlatıyor Bir yol bak aynaya Ömrümüz geçiyor Bir kez bak aynaya Ömrümüz geçiyor [Nakarat] Neşe, keder Hepsi geçer Bize kar kalan Nedir bu dünyadan Bize kar kalan...
  3. Nalan - Böyle Gelmiş Böyle Gider

Nalan - Böyle Gelmiş Böyle Gider

Herkesin Özlemi bir yudum sevgi Bu rüzgarın peşinde olmuşuz deli Savrulup gitti kuru yaprak misali Kimden sorulacak bunların vebali Kimse sözünde durmadı ki Çare bulmadı ki Nedenini sorma Hiç kafanı yorma Böyle gelmiş böyle gider Dört elle sarılmış umuda herkes Tek vücut olmuş gibi ahlıyor nefes Mutluluğun esiri olmuş gidiyor Doymadan tadına neden yıllar bitiyor
  4. Böyle gelin görmediniz!!!!!

Böyle gelin görmediniz!!!!!

gelin resimleri gelin böyle görmediniz resmi komik Amanın güzellikleri endamları boy pos herşeyiyle süperler beğenin paketleyip gönderiyim kızlar..Hayran kalacaksınız :D Hayran Kaldınız dimi?
  5. Neden Kilo Veremiyorum diyen melekler böyle gelin

Neden Kilo Veremiyorum diyen melekler böyle gelin

Neden Kilo Veremiyorum Neden Kilo Veremeyiz "Neden kilo veremiyorum, herşeyi deniyorum açta kalıyorum ama bir türlü zayıflayamıyorum" diyen Melek'lerimiz ve siz sevgili misafirlerimiz, sizler için bu sayfamızda kioo verememenin sebeplerini konu alıyoruz :) Haftalar boyunca sadece salata ve meyve yiyerek kilo vermeye çalışıp başarılı olamıyorsanız inanın yalnız değilsiniz. Bu...

Sayfayı Paylaş