gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

galiba zehirlendim.....

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

biz birgün arkadaşlarla karar verdik kısır yapmaya.o gün herkes malzemeleri getirdik hazırladık.sıra kısırı yoğurmaya gelince kızlar birbirleriyle tartıştı hepsi kısırı ben yoğuracam dedi.neyse öğretmen araya girdi hepiniz yoğurun dedi yaptılar yedik içtik evlerimize gittik.eve gidince bir karın ağrısı başladı bende galiba zehirlendim.:lau:

galiba zehirlendim..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy Zehirlendi

Bülent Ersoy Zehirlendi

BÜLENT ERSOY ZEHİRLENDİ Reklam arasında getirilen köfteleri yedikten sonra fenalaşan sanatçı, hiçbir şey söylemeden programı terk etti. Kulise korumaların yardımlarıyla giden Ersoy, sağlık ekibinin yardımıyla kusarak kendine gelebildi. Ersoy yayında, boşanmak üzere mahkemelik olduğu eşi Armağan Uzun içinse şunları söyledi: "Eşim çok kıymetli ve değerli bir insandır. Kocamı severek ve...
  2. Sertap, sushi yedi zehirlendi..

Sertap, sushi yedi zehirlendi..

Adana’daki konseri öncesi sushi yiyen Sertab Erener zehirlenerek hastaneye kaldırıldı. Bu yıl 7’ncisi düzenlenen Fanta Gençlik Festivali kapsamında turneye çıkan Sertab Erener’in başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi. Turnenin İzmir ayağında basın mensuplarıyla sohbet eden Erener, Adana’daki konserinden önce yediği sushiden zehirlendiğini söyledi. Bu yüzden 2 konserini iptal etmek...
  3. Galiba

Galiba

Uzun zamandır görüşmüyorduk.aradım. Mutsuzluktan kalınlaşmış bir sesle açtı telefonu. Her zamanki hali, her zamanki sesidir diye düşündüm. Geç kalkmıştır, gece çok gülmüşlerdir falan ... " bir kayboluyosunuz ortalıktan, bir daha bulabilene aşk olsun!" dedim. Güldü yine şen şakrak. " hadi bu akşam gelin, susamlı simit yaparım, gevrek, mozaik pasta yaparım , sonr apatatesli börek...
  4. Fadik Sevin Atasoy Zehirlendi!

Fadik Sevin Atasoy Zehirlendi!

fadik sevin atasoy, 2011, zehirlendi, sağlık durumu, gıda zehirlenmesi, haberleri burada arkadaşlar Başarılı oyuncu Fadik Sevin Atasoy, yediği peynirden zehirlenmiş Melek'lerim. Bu mevsimlerde yediklerimize dikkat etmemiz gerektiğini, sizlere bir kez daha hatırlatıyor ve haberin detaylarına geçiyoruz Melek'ler. Genç oyuncu Fadik Sevin Atasoy, gıda zehirlenmesi yaşadığını açıkladı....
  5. zehirlendim mi

zehirlendim mi

slm kzılar dolabımda bir haftayı aşkın sürede yarım doğranmış soğan vardı bir kapalı kase içerisindeydi. ben de dün akşam onu yemekte kullandım kapağı açtığımda kokuyodu. aama gece saat 4 sıralarında miğdem bulanarak uyandım ve aşırı derecede istifra ettim. acaba soğandan zehirlenmil olabilirmiyim. şuanda da miğdem çok fena miğdem bulanıyor, miğdem ağzımda hissediyorum ve karnım ağrıyor acil...

Sayfayı Paylaş