gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

galip gelmek

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Meşru iş ve yarışlarda sağlanan başarı gayret ve himmetin boşa çıkmamasına, Sabrederek ve sebeplere sarılarak sürdürülen çalışmaların getireceği sevince, Galip gelmek bazen sevinmeye, bazen de her şeye rağmen -imtihan gereği- üzülmeye delalet eder.Rüyasında kendisini herhangi bir spor karşılaşmasında galip görmüş olan kimse ertesi gün bir iş teşebbüsünde mağlup olacak demektir. Rüyada her hangi bir spor karsilasmasinda galip geldigini görmek, baska islerinde yenilecegine delalet eder.Bu galibiyette kendisini alkislayanlar varsa, yapacagi islerde kendisine rakip olanlardan sakinmasi gerektigine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada galip geldigini görmek sevinç ve üzüntüden kurtulmaya isa" ret eder. Rüyada galip gelmek, düsman bir hayvansa onu alt edecegine isarettir.

galip gelmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. galiba ben.....

galiba ben.....

evet ben başlıyorum galiba ben bugün gezmek istiyorum:D
  2. Galiba

Galiba

Uzun zamandır görüşmüyorduk.aradım. Mutsuzluktan kalınlaşmış bir sesle açtı telefonu. Her zamanki hali, her zamanki sesidir diye düşündüm. Geç kalkmıştır, gece çok gülmüşlerdir falan ... " bir kayboluyosunuz ortalıktan, bir daha bulabilene aşk olsun!" dedim. Güldü yine şen şakrak. " hadi bu akşam gelin, susamlı simit yaparım, gevrek, mozaik pasta yaparım , sonr apatatesli börek...
  3. Gelmek istemiyor

Gelmek istemiyor

Türkiye'ye gelmek istemiyor Galatasaray'ın transfer listesinde olduğu iddia edilen Real Madrid'in Hollandalı yıldızı Ruud van Nistelrooy, Türkiye'de futbol oynamak istemediğini açıkladı. Galatasaray'ın yardımcı antrenörü Johan Neeskens'in, "Ne benim ne de Rijkaard'ın Nistelrooy ile bir konuşması oldu. Bunlar İngiliz basınında yer alan şeyler" açıklamalarına karşın Hollandalı...
  4. galiba hamileyim

galiba hamileyim

meraba ben 5 ay once dogum yaptim ama sezaryan dogumdu ve simdi adetim gecikti eger hamileysem tekrar dogum yapabilirmiyim yani dogumun bana yada cocuga bir zarari dokunur mu onu cok merak ediyorum lutfen bana cevap yazin
  5. galiba zehirlendim.....

galiba zehirlendim.....

biz birgün arkadaşlarla karar verdik kısır yapmaya.o gün herkes malzemeleri getirdik hazırladık.sıra kısırı yoğurmaya gelince kızlar birbirleriyle tartıştı hepsi kısırı ben yoğuracam dedi.neyse öğretmen araya girdi hepiniz yoğurun dedi yaptılar yedik içtik evlerimize gittik.eve gidince bir karın ağrısı başladı bende galiba zehirlendim.:lau:

Sayfayı Paylaş