gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Galliano’nun ilk parfümü

Konu, 'Parfüm' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dünyaca ünlü İngiliz tasarımcı John Galliano, 20 yıllık markası için ilk defa bir parfüm çıkartıyor. Galliano, kendi markası adına çıkarttığı bu parfümde ilhamını da 20 yıl önceki ilk koleksiyonundan alıyor

Galliano, kokusunun oluşturulmasındaki her aşamada bizzat bulunmuş. Le Parfum no 1’in notaları; Çiçek, gül, şakayık, süsen çiçeği ve menekşe.
    Parfümün kutusu bir kitabı andırıyor. Aynı Galliano’nun koleksiyonları öncesi yaptığı gezilerinde not aldıklarından. Şişe tasarımı da yine tasarımcının şaşalı tiyatral tarzını yansıtır şekilde.
    Parfüm, Eylül’de önce anavatanı İngiltere’de piyasaya çıkacak.

Galliano’nun ilk parfümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. parfüm serileri!

parfüm serileri!

Parfümler alkolün saflığına, öz yağların yoğunluklarına ve karışımlarını oluşturan notaların dağılımlarına göre konsantrasyon türlerine ayrılır. Konsantrasyonlar parfümün yayılımını, etkisini ve kalıcılığını belirleyen unsurlardır. En fazla kullanılan 3 konsantrasyon, “parfum”, “eau de parfum” ve “eau de toilette”tir. Bunların yanı sıra, “eau fraîche”, “eau de cologne” ve yan ürünler olarak...
  2. Parfüm

Parfüm

Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir. Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir. Rüyada parfüm koklamak, hayatınızda hoş değişikliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Parfüm dökmek, sevdiğiniz bir şeyi kaybedeceğinizin işaretidir.
  3. Yeni PArfümüm :)(=

Yeni PArfümüm :)(=

KIzlar daha bugün aldım çok beğendim...kullanan var mı_? Bİde kullanıyorsanız bilirsiniz yazlık mı değil mi_? Ben yaz için aldım...fazla ağır gelmedi bana :) Emporio Armani She Edp
  4. Hürrem Parfümü

Hürrem Parfümü

hürrem parfümü hürrem kokusu Meleklerim birde Hürrem Parfümüne bakalım :) Parfüm, tanım olarak kokulu esans yağları, aromatik karışımlar ve çeşitli kimyasal maddelerden elde edilen, insan vücudu, çeşitli nesneler ve ortamlara güzel koku vermek amacıyla kullanılan karışımların genel adıdır. Türk Dil Kurumu Sözlüğü’nde parfüm kelimesi “güzel koku” ve “şişelenmiş güzel koku” olarak...
  5. Parfüm

Parfüm

Esmer bayanlara hangi parfümler yakışır.

Sayfayı Paylaş