gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gam nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar Gam nedir acaba bu konuda bilgisi olan

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gam nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gam

gam

Rüyasında kendisini gamlı bir durumda gören kimse ertesi gün eğlenceli ve uzun dakikalar geçirecek demektir. Rüyasinda kendisini gamli ve aglar gören bir kimse, hiç beklemedigi bir müjde ile sevinecek demektir Bir baska rivayete görede: Rüyada kendisini gamli halde görmek rüya sahibinin alacagi bir haberle sevinecegine ayrica sakin bir hayata kavusacagina isaret eder. Bazi tabirciler rüyada...
  2. Ege - Gam Çalar

Ege - Gam Çalar

Kaç zamandır medcezir sandım, Görmeyince seni silinir sandım, Hapsolunca gözlerine Allah'ım nasıl, nasıl dayandım... Barkaç efe ve bir iskele Sevdan olta bana, hadi rasgele ! Bende yerin dolmamış hala İşte ben asıl o zaman yandım Gam çalar, savurur, koparıp aşktan, Kalmadı farkım hiç kuru yapraktan... Ne sefa ne vefa istemem versin Her nefes dilerim seni ben Hak'tan Senden kaçmam gerek, Seni...
  3. gitarda gamlar

gitarda gamlar

gamlar tab gitarda gamlar gam tabları gitar gamları tab gitar gam tabları Gam belirli aralıklarla dizilmiş, bazı özel durumlar dışında, sekiz notadan oluşur. Sekizinci nota, birinci notanın bir oktav üstüdür (bir oktav tizde tekrarı). Bu sekiz nota iki dörtlü grup halinde düşünülür. Bunlardan birincisine alt dörtlü, ikincisine üst dörtlü denir. Birinci nota ("Kök ses" ya da...
  4. Gitarda Gamlar ve Kullanımları

Gitarda Gamlar ve Kullanımları

gitarda gamların yerleri rock gamları gitar gamları resimli Müzikte bir melodi yaratmak için kullandığımız dizilere gam denir. Gamlar çeşit olarak oldukça fazladır. Çünkü müzik dipsiz bir kuyudur diyebiliriz. Yaratabileceğiniz çok fazla melodi ve bu melodilere göre oluşan gamlar vardır. Örnek vermek gerekirse müzikte Çin gamı, Mısır gamı, Macar gamı, Çingene gamı gibi yöresel gamlardan bile...
  5. Gam ne demek ne anlama geliyor gam

Gam ne demek ne anlama geliyor gam

gam nedir gam ne demek Misafirimiz sormuş; Gam Ne demek? diye. Biz de bu yazımızda misafirperverliğimizi sergiliyor ve Gam kelimesinin anlamını sunuyoruz. Gam: üzüntü, kaygı, tasa demektir Melek'ler:)

Sayfayı Paylaş