gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Game Of Thrones dizisi nasıl bitecek,finali nasıl olacak ?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

george RR martin 6. kitabı mı yazıyor? Game Of Thrones'ın finali sürpriz mi? game of thrones'ın finali nasıl? game of thrones finali ne zaman, İpuçları neler, the winds of winter ne zaman satışa sunulacak,game of thrones'ın oyuncuları kimler, 11111.jpg
    Ünlü dizi Game Of Thrones'un yazarı ilginç açıklamalarda bulundu. Game Of Thrones'un beş serisi bitti. Game Of Thrones'un yazarı George RR Martin şimdilerde 6'ıncı kitap üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.George RR Martin Game Of Thrones dizisinin nasıl bir sonla biteceği hakkında açıklamalarda bulundu.

GEORGE RR MARTİN AÇIKLADI

ABD'li yazar İngiliz Telegraph gazetesine konuştu. Dizinin nasıl biteceği merakla beklenen seri hakkında çok fazla teori olduğunu ve okurlar tarafından kendisine iletilen bu teorilerden birinin doğru olduğunu açıkladı.

HBO tarafından diziye uyarlanan kitap bestseller listesinde bulunuyor. George RR Martin seriyi okuyan bazı okurlarının kitabın içeriğine yerleştirilen ipuçlarını dikkate aldıklarında nasıl bir son ile biteceğini doğru tahmin ettiklerini açıkladı.

Serinin 5. kitabı 2011 yılında satışa sunulmuş, 40'tan fazla dile çevrilmişti.erinin 6. kitabı Kış Rüzgarları'nın (The Winds of Winter) ne zaman satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

Taht Oyunları: (Özgün adı: Game of Thrones), David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, ABD televizyon kanalı HBO'da yayınlanmaktadır. George R. R. Martin'in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı'na dayanmakta olan dizi, adını serinin ilk kitabından almaktadır. Kuzey İrlanda, Malta, Hırvatistan, İzlanda ve Fas'taki mekanlar ile Belfast'taki bir stüdyoda çekilmektedir. İlk bölümü, 17 Nisan 2011 tarihinde HBO'da yayınlanan dizinin dördüncü sezonu sezonu tamamlanmış, beşinci ve altıncı sezonları için onay aldığı açıklanmıştır.

Game Of Thrones dizisi nasıl bitecek,finali nasıl olacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını Feriha Koydum Finali Sürpriz Bir Şekilde Bitecek ! Nasıl mı ?

Adını Feriha Koydum Finali Sürpriz Bir Şekilde Bitecek ! Nasıl mı ?

adını feriha koydum sezon finali tüyoları adını feriha koydum sezon finali nasıl olacak Sevgili melekler, bir ekran fenomeni haline gelen Adını Feriha Koydum dizisi sezon finali yapmaya hazırlanıyor. 15 Haziran günü final bölümü yayınlanacak olan Adını Feriha Koydum sezon finali nasıl olacak öğrenelim :) Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya'nın paylaştığı 'Adını Feriha Koydum'...
  2. Çocuklar Duymasın Nasıl Bitecek ?

Çocuklar Duymasın Nasıl Bitecek ?

çocuklar duymasın çocuklar duymasın dizisi çocuklar duymasın finali Sevgili melekler, bu sabah yayınladığımız bir haberde Birol Güven'in Çocuklar Duymasın dizisini bitireceğini sizlere duyurmuştuk. Bu konumuzda ise dizi hayranlarına Çocuklar Duymasın finali nasıl olacak, aldığımız bilgileri aktarmak istiyoruz... :) "Çocuklar Duymasın" iki yıllık bir ara verdi. Bunun nedeni...
  3. Muhteşem Yüzyıl acaba nasıl bitecek ?

Muhteşem Yüzyıl acaba nasıl bitecek ?

Ya ben çok merak ediyorum acaba Muhteşem Yüzyıl nasıl bitecek.Sonuçta film birebir tarihi anlatmıyor, bakarınız farklı bir final yapabilir :D
  4. "Game Of Thrones" Dizisindeki Saç Modellerinin Yapılışları 2014

"Game Of Thrones" Dizisindeki Saç Modellerinin Yapılışları 2014

game of thrones saç modelleri, fantastik saç modelleri, game of thrones beyaz saç Dünyada büyük bir izleyici kitlesine sahip olan fenomen dizilerden "Game Of Thrones" fantastik konusuyla olduğu kadar oyuncuların saç modelleriyle de dikkat çekiyor. Ortaçağ döneminin kadınlarının uyguladığı saç modellerinden ilham alınarak oyunculara uygulanan bu saç modellerini saç stilisti Kevin...
  5. Game of the thrones 5. sezon ne zaman başlıyor ?

Game of the thrones 5. sezon ne zaman başlıyor ?

game of the thrones ,game of the thorones 5. sezon,game of the thrones 5. sezon ne zaman başlıyor,game of the thrones 5. sezon ne zaman Yeni sezonu merakla beklenen dizinin 5. sezonunda neler olacağı, 8 Şubat 2015’te yayınlanacak "Game of Thrones: A Day in the Life" adıyla ekranlarda olacak. 30 dakikalık özel belgeselde Kuzey İrlanda, Hırvatistan ve İspanya’dan oluşan üç setten...

Sayfayı Paylaş