gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

Gamselim'in günlüğü...

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

offfffff doldummmm çok doldummmm hemdee bazılarımızın güçsüz olmaya hakkı olamaz ya işte bende onlardanım güçsüz olmaya hakkım yok her zman güçlü olması gereken biriyim ben .... ama bu gece doldumm işte .... bu hayatta yaşadığım hiçbir acıı hiç bir keder o vefasız yarin bana verdiği acı kadar olamaz...hani deriz ya can yandı agrıyor ...ne yazık kii ben bunları diyemiyorum ben canım yok diyorummm ...çokk yoruldumm çokk o vefasız yarin bana bıraktıgı acııı benii hergün değiştiriyor.. ben bende yok oluyorumm...
    ne mi olduuu diyorsunn benim küçük günlüğüm ?
    bu dünyada kimse için canımı vermem ama tek zeytin gözlüme veririmm benim birtanecikk kardeşimmm herşeyimm beni terk etmeyen tek insan ....20 yaşında dünya tatlısı ama hasta hemofilii yürüyemiyor da ama allaha şükürler olsun bu sene ufak adımlar atmaya başladı ....
    ve sevdiğimm diyip sarıldıgım vefasız 4 sene sırf beni sevsin diye kapısında yattıgımm sırf beni farketsin diye kapısına paspas olduğumm vefasız sevgilii
    ve 3 senedir de hayatımı canlandıran elim kolum olan beni sevdiğiniii söyleyen sevgiliii 7 sene emek verdiğim ....
    kardeşimii zeytin gözlümüü evlenince istemediğini söylediii ben ve zeytin gözlümün yolunu ayıracakmışşş bunu bana diyennn sevmesiniii bilmeyen vefasız
    kardeşimii itip onu bu dünyada tek başına bırakıp senle mutlu olmaya bakamam bunu yapamam be sevgili.....kardeşş buuu cann bee can demek herşey demek...

ah be canlarr 7 sene herşeyinizi verdiğiniz adam canınızı kardeşinizi sırf hasta oldugu için istemese sizle kardeşinizin yolunu ayırmaktan bahsetse evlenince evinizde kardeşinizin adının dahi olmayacagını söylese offffff canımm yanıyorrrrr çok yanıyorummm hemdee ....

ama ben güçlüyümmm olmak zorundayımmm bu da gecer demii canlarr bu daa gecerrr ....yeter kiii zeytin gözlümmm yanımda olsunnn gerisi hikayee....

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

bacımmmmmmm :18:

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    off okurken gözlerim doldu biri kardeş biri yar çok zor bir durum :cry:
    RABBİM yardımcın olsun :cry:

gamselim bunu beğendi.
  4. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

herşey zamanı gelince birgün gecer be bacımm gecmelii yoksa çok agır taşınmıyorrr:18:

5. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

sagolll cok sagolll birtanemmmm gececek bu da gececek :(

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    gamsem en güzelini yapmışsın..inanki ben bile olsam aynısını yapardım..sevgili her zaman bulunur..hiç bir zaman bir erkek için aile.kardeşten,candan vazgeçilmez,vazgeçilemez,zaten vazgeçttiren erkek bana göre erkek değil..

gamselim bunu beğendi.
Gamselim'in günlüğü... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günlük

Günlük

Günlük:(Buhur / Boswellia / Styrax / Frankincense / Encens /) Tropik bölgelerde yetisen "Sigala (Amber) Agaci"ndan elde edilen yagdir. Sigala yaginin mart ayindan itibaren sekiz ay süre ile üretimi yapilmaktadir. Bu yag agacin salgi hücrelerinde meydana gelir. Salgi hücreleri bitkide tabii olarak fakat az miktarda bulunmaktadir. Agaçlarda yaralama sonucu balsam meydana gelir ve bu...
  2. Günlük:)

Günlük:)

Kadının Günlüğüne yazdıkları: Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim....
  3. Günlük Buluzlar..

Günlük Buluzlar..

Günlükte rahatlıkla kullanabılecegımız kış ayları için bluzlar..Renkleriyle, desenleriyle hatta sadeliğiyle tamda bizim melişlere göre..
  4. Gamselim'den tüm aşıklaraa....

Gamselim'den tüm aşıklaraa....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Günlük bitkisi

Günlük bitkisi

günlük otu günlük sakızı nasıl kullanılır bitkisi günlük bitkisi, faydaları, nasıl kullanılır, nedir, kullanımı, günlük otu, "Günlük bitkisi diye bir ot da mı varmış?" demeyin. Zira bende yeni duydum, varmış Melek'lerim :) Peki nasıl birşeymiş, ne işe yararmış; buyrun hepbirlikte öğrenelim:) (Kafiyeyi yakaladım yine) :D:D 1-Mide ülseri,gastrit:Günlük öğütülüp balla macum...

Sayfayı Paylaş