gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gamsız Hayat

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sormayın neden bu durgunluğum Görmeden kuytu yaralarımı Sormayın neden bu huysuzlugum
    Bilmeden saklı duygularımı

Çokmu dertsiz duruyorum uzaktan bakınca
    Çokmu kalender sandınız dert anlatmayınca

Gamsız hayat,herkese başka sunar garip oyunlarını
    Gamsız hayat,herkese başka kurar kahpe tuzaklarını
    Gamsız hayat,herkese başka sorar geçmiş hesaplarını
    Gamsız hayat herkesi başka yorar görmez gözünün yaşını

Sanmayın biter bu durgunlugum
    Sarmadan kuytu yaralarımı
    Sanmayın biter bu huysuzlugum
    Açmadan saklı duygularımı

Çok mu güçsüz duruyorum derdimi paylaşınca
    Çok mu çaresiz dersiniz dertten ağlayınca

Gamsız Hayat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Gamsız

Sezen Aksu - Gamsız

Gamsız yaptı dünya beni Kadere razıyım ben Yorgun ve şikayetsiz Her şeye hazırım ben Gamsız yaptı dünya beni Kadere razıyım ben Yorgun ve şikayetsiz Her şeye hazırım ben Ekmeksiz soğansız hayatın tadı yok Ekmeksiz soğansız hayatın tadı yok Benim olmayan güzelin adı yok Benim olmayan güzelin adı yok Olsun varsın biz gene de memnunuz Bu dünyada olmazsa ahirette huzur buluruz Olsun varsın biz...
  2. Candan Erçetin - Gamsız Hayat

Candan Erçetin - Gamsız Hayat

sormayin neden bu durgunlugum gormeden kuytu yaralarimi sormayin neden bu huysuzlugum bilmeden sakli duygularimi cok mu dertsiz duruyorum uzaktan bakinca cok mu kalender sandiniz dert anlatmayinca gamsiz hayat, herkese baska sunar garip oyunlarini gamsiz hayat, herkese baska sunar kahpe tuzaklarini gamsiz hayat, herkese baska sorar gecmis hesaplarini gamsiz hayat, herkese baska...
  3. Doğuş - Gamsızlar

Doğuş - Gamsızlar

Hani daglara kopan deli firtina var ya Iki eylül geçti bak sen hala dönmedin Yuregimde kopan deli firtina var ya Iki eylül geçti bak sen hala gelmedin Gönül acisindan solgunum Bir güzele vurgunum Duvari nem yikar Insani gamsizlar içim sizlar Hani daglarda kopan deli firtina var ya Iki eylül geçti bak sen hala gelmedin Yuregimde kopan dlei firtina var ya Iki eylül geçti bak sen hala...
  4. Doğuş - Gamsız

Doğuş - Gamsız

Ilk defa inanir oldum aska Oda bana darbesini vurdu Bak simdi yarim kaldim yine Bilemem belkide o böyle mutlu 2x Gamsiz vicdansiz Ben sensiz ne yaparim simdi Beni acilarla basbasa Biraktin neden 2x Neden neden ben sana ne yapmistim Tek suçum seni çilginca sevmekti
  5. Hayattan...

Hayattan...

HAYATTAN... *Geniş ve rahat olmayı öğrendim... Ölümün dışında hiç bir şey göründüğü kadar önemli ve acil değil... *Coşkulu ve neşeli olmadığım zaman, bunun hiç kimsenin suçu olmadığını ve gülümsemem gerektiğini öğrendim... *Cesur olmayı; değilsem bile öyle davranmayı öğrendim... Nasıl olsa, aradaki farkı kimse anlamıyor... *Cazibemle 15 dakika idare edebildiğimi, ama ondan sonra...

Sayfayı Paylaş