gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Gamze & kıvılcım-Bir duysan yeterdi

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

gamze kıvılcım haykırıyorum dünyaya Gece çöker tüm hüzünler Üstüne üstüne gelir bazen
    Bütün hatıralar birde sen
    Birde sen gelirsin aklıma
    Kalbımde yerin yok artık
    peki nedenle seni düşünmek
    Her gece adını anmadan
    Uykuya yenik düşlemek
    Haykırıyorum dünyaya
    Sesimi duyan olmuyor
    Bir sen duysan yeterdi yarrr
    Sesim sana varmıyor .

Gamze & kıvılcım-Bir duysan yeterdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gamze & kıvılcım-Unutamıyorum

Gamze & kıvılcım-Unutamıyorum

gamze kıvılcım unutamıyorum şarkı sözü gamze kıvılcım unutamıyorum şarkı sözleri sözleri akor Gokyuzunden kayan bır yıldız gıbı, Caresız,umutsuzum, Uykusuz kalmıs bır bebek gıbı, Mutsuz,huzursuzum Unutamıyorum,alısamıyorum,yasayamıyorum sensızz, Nefes almak zor gelıyor. Uyuyamıyorum,duyamıyorum,goremıyorum sensızz, Ardına bakmadan gıttın.. Denızsız kalmıs bır balık gıbı; Cırpınıp duruyorum,...
  2. Gamze & kıvılcım-çocuksu

Gamze & kıvılcım-çocuksu

Çocuğuz ikimizde Gerçek aşka susamış Kaybolmuş kayıp sevdalardan Kavuşmaya umutsuz İnatla beş dakikaya karşı koymuyoruz İhtiyacım olan sadece sensin bunun içinse beş dakika İhtiyacım olan sadece sensin bunun içinse beş dakika İhtiyacım olan sadece sensin bunun içinse beş dakika Sence de büyüdük mü Alıştık bak acılara Hasretim tüm dostlara Özgür balıklara İnatla beş dakikaya karşı...
  3. Gamze & kıvılcım-ellerinde öleyim

Gamze & kıvılcım-ellerinde öleyim

Bir ah gibidir sana olan bu sevdam Sendin gerçeyim aşkımız olsa yalan Yanıyorsun içimde bir ateş gibi Ahhh Söndüremedim ne kadar çok yaksanda Yangınım sön sön ölüm hasretinde Ne olur dön kayboldum sensizlikte Sabrım küllendi o yakan ateşinle Istersen göm göm öleyim ellerinde
  4. Gamze & kıvılcım- gidene

Gamze & kıvılcım- gidene

gamze kıvılcım unutamıyorum şarkı sözü gamze kıvılcım unutamıyorum şarkı sözleri sözleri Zaman zaman değiL Her zaman içimde ateşin Unutmak ne mümkün GözLerimdeyken suretin YaraLar kapanırmış Her derde varmış deva Geçmedi geçmior kapanmıor bu yara Sen yokken oLmuyor anLasana Sen yokken oLmuyor anLasana Kim sevebiLirki bırakıp gideni Ama ben hep sevdim seni Kim bekLerki hergün seni Benim...
  5. Gamze & kıvılcım-olmuyorsa olmuyor

Gamze & kıvılcım-olmuyorsa olmuyor

gecenin sessizliği vurur kalbime oysa aydınlıklar içimde ne çok çığlıklar duyulurdu yüreğimin derinliklerinde içimi acıtmadan git şimdi olmuyorsa olmuyor işte kalbimi paramparça etmeseydim biyerin olurdu ama git şimdi sen ben olabilseydin bendeki seni görseydin bi yerin olurduu ama git şimdi içimi acıtmadan git şimdi olmuyorsa olmuyor işte kalbimi paramparça etmeseydin bi yerin olurdu ama...

Sayfayı Paylaş