gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Gamze & kıvılcım- gidene

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

gamze kıvılcım unutamıyorum şarkı sözü gamze kıvılcım unutamıyorum şarkı sözleri sözleri Zaman zaman değiL Her zaman içimde ateşin
    Unutmak ne mümkün
    GözLerimdeyken suretin

YaraLar kapanırmış
    Her derde varmış deva
    Geçmedi geçmior kapanmıor bu yara
    Sen yokken oLmuyor anLasana

Kim sevebiLirki bırakıp gideni
    Ama ben hep sevdim seni
    Kim bekLerki hergün seni
    Benim bekLediğim gibi

YaraLar kapanırmış
    Her derde varmış deva
    Geçmedi geçmior kapanmıor bu yara

Gamze & kıvılcım- gidene konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gamze & kıvılcım-Unutamıyorum

Gamze & kıvılcım-Unutamıyorum

gamze kıvılcım unutamıyorum şarkı sözü gamze kıvılcım unutamıyorum şarkı sözleri sözleri akor Gokyuzunden kayan bır yıldız gıbı, Caresız,umutsuzum, Uykusuz kalmıs bır bebek gıbı, Mutsuz,huzursuzum Unutamıyorum,alısamıyorum,yasayamıyorum sensızz, Nefes almak zor gelıyor. Uyuyamıyorum,duyamıyorum,goremıyorum sensızz, Ardına bakmadan gıttın.. Denızsız kalmıs bır balık gıbı; Cırpınıp duruyorum,...
  2. Gamze & kıvılcım-çocuksu

Gamze & kıvılcım-çocuksu

Çocuğuz ikimizde Gerçek aşka susamış Kaybolmuş kayıp sevdalardan Kavuşmaya umutsuz İnatla beş dakikaya karşı koymuyoruz İhtiyacım olan sadece sensin bunun içinse beş dakika İhtiyacım olan sadece sensin bunun içinse beş dakika İhtiyacım olan sadece sensin bunun içinse beş dakika Sence de büyüdük mü Alıştık bak acılara Hasretim tüm dostlara Özgür balıklara İnatla beş dakikaya karşı...
  3. Gamze & kıvılcım-olmuyorsa olmuyor

Gamze & kıvılcım-olmuyorsa olmuyor

gecenin sessizliği vurur kalbime oysa aydınlıklar içimde ne çok çığlıklar duyulurdu yüreğimin derinliklerinde içimi acıtmadan git şimdi olmuyorsa olmuyor işte kalbimi paramparça etmeseydim biyerin olurdu ama git şimdi sen ben olabilseydin bendeki seni görseydin bi yerin olurduu ama git şimdi içimi acıtmadan git şimdi olmuyorsa olmuyor işte kalbimi paramparça etmeseydin bi yerin olurdu ama...
  4. Gamze & kıvılcım-tutsak yüreğim

Gamze & kıvılcım-tutsak yüreğim

Tutsak bu yürek seninle dolu Sevgisiz öksüz bir çocuğun gözyaşı gibi Çaresiz sensiz ama benimle Ben sen olmuşum ben sendeyim Yokluğunda var olmak zormuş sebebim Sensiz bir çocuk gibi ağlar gözlerim Çaresiz ayıplardan gel kurtar beni Kaybolmuş kayıplarda tutsak yüreğim
  5. Gamze kıvılcım oLmuyorsa olmuyor

Gamze kıvılcım oLmuyorsa olmuyor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş