gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gamze Özçelik "Ben Burdan Atlarım" Sunuculuğunu Bıraktı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Gamze Özçelik "Ben Burdan Atlarım" Sunuculuğunu Bıraktı haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, ekranların yeni yarışma programı Ben Burdan Atlarım geçtiğimiz cuma gecesxi ekranlara gelmişti. İlk önce pazar günü yayınlanacağı belirtilen dizinin cuma günü yayınlanması sunucu Gamze Özçelik'i işinden etti. Cuma günü yayınlanan dizisi Arka Sokaklar ile yarışmanın aynı saatlere denk gelmesi yapımcıların böyle bir karar vermesine sebep oldu. İşte detaylar..

Cuma akşamları Kanal D’de ekrana gelen “Arka Sokaklar” dizisinin Zeynep Komiser’i Gamze Özçelik’in sunuculuk macerası çok kısa sürdü. Özçelik geçen hafta Medyapım’ın teklifi üzerine Show TV’nin “Ben Burdan Atlarım” isimli yeni yarışmasını sunmaya başlamıştı.

Pazar günü ekrana gelmesi planlanan yarışmanın yayını cuma gününe alınınca ortaya ilginç bir durum çıktı. Özçelik’in sunduğu yarışma ile Kanal D’de rol aldığı dizi aynı saatte ekrana geldi.

Bunun üzerine “Arka Sokaklar”ın yapımcısı Türker İnanoğlu ile Medyapım’ın ortağı Fatih Aksoy, ortak kararla Özçelik’in yarışmayı sunmamasına karar verdi. Böylece Özçelik’in “Popstar”ın ardından yıllar sonra tekrar başladığı sunuculuk macerası sadece 1 hafta sürmüş oldu. Yarışmada Özçelik’in yerine yeni bir isim alınmayacak, jüri üyesi Armağan Çağlayan programı yönlendirecek.

Gamze Özçelik "Ben Burdan Atlarım" Sunuculuğunu Bıraktı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gamze Özçelik Boşanıyor mu ?

Gamze Özçelik Boşanıyor mu ?

gamze özçelik boşanma haberleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Gamze özçelik Boşanıyoru mu ? diye merak edenler için size bu haberimizi sunuyoruz melekler. öncelikler Gamze Özçelik kim diyenler olabilir http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/187440-gamze-ozcelik-hayati.html nı daha önceki yazılarımızda paylaşmıştık. Üç hafta önce boşanacakları gündeme gelmişti...
  2. Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvde yayına gelmeye hazırlanan Ben Burdan Atlarım yarışmacılarından biri Bayhan. Bayhan bir dönem Popstar yarışmasına katılmış ve o dönemde hayli ünlenmişti. 15 Mart 1980 Adana Popstar´ın starı bayhan´in hayatı film gibi popstar yarışmasının en güclü adaylarından adana doğumlu bayhan...
  3. Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvnin yeni bombalarından birisi, yeni başlayacak olan yarışması Ben Burdan Atlarım. Yarışma tam 10 hafta sürecek ve pek çok ünlü isim bu yarışmada yarışacak. Onlardan biri olan Asena hakkındaki bilgiler şöyle... Adı : Asena Gerçek Adı : Onur Çakmak Doğum Yeri : İstanbul Doğum Tarihi : 1977...
  4. Ben Burdan Atlarım Bayhan Fotoğrafları

Ben Burdan Atlarım Bayhan Fotoğrafları

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Bayhan Fotoğrafları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlara merhaba diyecek yarışmalardan birisi de Ben Burdan Atlarım. Tamamı ünlü olan yarışmacıların kuleden havuza atlama konusunda yarışacakları programda 18 ünlü yer alacak. İşte bu ünlülerden Bayhan resimleri ile sizlerleyiz...
  5. Ben Burdan Atlarım Asena Fotoğrafları

Ben Burdan Atlarım Asena Fotoğrafları

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Asena Fotoğrafları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekanların yeni yarışma programı Ben Burdan Atlarım çok yakında Show Tvde başlayacak. 18 ünlü yarışmacının katılacağı bu yarışmadaki isimlerden biri de başarılı dansöz Asena. Daha önce Survivor yarışmasında izlediğimiz Asena'nın birbirinden güzel resimlerini galerimizden sizlerle paylaşıyoruz......

Sayfayı Paylaş