Gamze Özçelik hayatı

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

 1. gamze gamze özçelik hayatı can kimdir can nereli hayatı
  gamze özçelik hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, biyografisi, resimleri, oynadığı diziler, dizileri, filmleri, hakkında bilgiler, kaç yaşında, nereli, haberler  Güzel ve başarılı oyuncu Gamze Özçelik hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler bu yazımızdadır Melek'ler.


  [​IMG]
  Gamze Özçelik

  Gamze Özçelik Doğum tarihi=26 Ağustos 1982
  Doğum yeri İstanbul, Türkiye Mesleği Sunucu, Oyuncu Gamze Özçelik, ( 26 Ağustos 1982, İstanbul ), Türk oyuncu, sunucu ve model.
  Maltepe Anadolu Lisesi ve Bilgi Üniversitesi'nde eğitimini tamamladıktan sonra, 1999'da Elite Model Look 4. sü, 2000'de Kanal D 2. güzeli seçilmiş ama bir hayır defilesi dışında podyuma çıkmamış, oyunculuğa ağırlık vermiştir. Popstar isimli yarışma programında sunuculuk yapmış ve tüm Türkiyenin beğenisini kazanmıştır.
  2005 yılı içinde cep telefonu kamerası ile gizlice çekilen görüntüleri nedeniyle yıl içinde Google Türkiye'de en çok aranan isim olmuştur. Bu görüntülerin tecavüz olduğu adli tıp tarafından kanıtlanmış ve zanlı Gökhan Demirkol 10 yıl hapis istemiyle yargılanmıştır. Bu zor günlerinde en çok işine sığınmış ve 'Seni Seviyorum' isimli tiyatro oyununda oynamıştır. Ardından "Arka Sokaklar" isimli polisiye dizide oynamış ve dizi büyük beğeni kazanmıştır. Gamze Özçelik verdiği hukuk mücadelesinin peşini bırakmamış ve tecavüzcü eski sevgilisini 8 yıllık cezaya mahkum ettirmiştir.Herzaman Türk adaletine güvendiğini belirterek ve veridiği mücadelede haklı olduğunu kanıtlayarak tekrar insanların sevdiği oyuncu olarak ekranlarda başarılarını imzalamaktadır

  Filmleri

  Hırsız Var! 2004

  Dizileri

  Eyvah Kızım Büyüdü 1998
  Cinler ve Periler 2001
  Tatlı Hayat 2001
  Serseri 2003
  Savcının Karısı 2005
  Arka Sokaklar 2006

  Tiyatro Oyunları

  Seni Seviyorum 2006

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. Gamze Özçelik

  ,
 2. gamze ozcelık frıkık

  ,
 3. gamze özçelik frikikleri

  ,
 4. gamzeözçelik,
 5. gamze özçelik frikik fotoları