gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gamze Özçelik Uğur Pektaş boşandı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gamze özçelik uğur pektaş boşandı uğur pektaş gamze özçelik ayrıldı fotoları haberleri burada arkadaşlar. Arka Sokaklar dizisinde birlikte rol alan Gamze Özçelik Uğur Pektaş boşandı Melek'lerim. Tek celsede boşanan iki ünlünün haberini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Aynı dizide rol alan Gamze Özçelik ile Uğur Pektaş çifti anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Çiftin çocuklarının velayeti anneye verildi.Pektaş, adliye çıkışında bir kadın gazeteciyi darp edip yaraladı.

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik ile kendisi gibi oyuncu olan 3 yıllık eşi Uğur Pektaş ‘tek’ celsede anlaşmalı olarak boşandı. Dün İstanbul Kadıköy 1. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmada hâkim çiftin oğullarının velayetini anneye verdi. Protokol gereği Uğur Pektaş, oğlunun eğitim giderleri ile diğer masraflarını karşılayacak.

Adliye çıkışında Pektaş muhabir Sedef Şenkal’a saldırdı. Şenkal’ı darp ederek elinden yaralayan Pektaş, fotoğraf makinesini alıp kırdı. Pektaş, park yasağı olduğu halde otomobilini park ettiği yerde bekleyen trafik polisinin uyarılarına rağmen, trafik dubalarını cipiyle ezerek hızla kaçtı. Polis memuru ise Pektaş’ın plakasını aldığı cipe yasak yere park etmek suçundan 66 TL ceza yazdı. Geçtiğimiz temmuz ayında Uğur Pektaş anlaşmalı olarak boşanma davası açmış, iki gün sonra ise barıştıklarını belirterek davadan vazgeçmişti. (HT Magazin)

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gercektenmi?keske bosanmasaydilar bee...ben onlarin ikisini de cox seviyorum.

3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Arka sokaklarda seyrediyordum ama sanaçlıar evliliğe değer vermiyolar bari çocukları için değer verselerdi anlaşamadı kelimesine inanmıyorum katlanabilirlerdi hhoşgörü ve anlayış olacak insanların tahammül sınırı kalmaya başladı şiddet ve maddi zorluk olsa anlarım ayrılmalarını

4. deniz kaya

deniz kaya Forum Okuru

Mende izliyorum Arka sokaklari Gamze Ozcelik Ugur Pektawin bowandigina helemde inana muyorum cok gozel yakiwiyordular

Gamze Özçelik Uğur Pektaş boşandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gamze Özçelik ile evli olan Uğur Pektaş 10 gündür kayıp

Gamze Özçelik ile evli olan Uğur Pektaş 10 gündür kayıp

uğur pektaş gamze özçelik uğur pektaş gamze özçelik ve boşandı mı boşandı boşandımı "Arka Sokaklar"ın genç oyuncusu Uğur Pektaş, ortadan kayboldu. 10 gündür ona ulaşamayan dizi ekibi, çekimlerin aksaması nedeniyle isyan ediyor. Çekimler aksıyor Kanal D'nin sevilen dizisi "Arka Sokaklar"ın setinde günlerdir sinirli bir bekleyiş var. Gerginliğin nedeni ise dizide...
  2. Uğur Pektaş ve Gamze Özçelik boşanıyor

Uğur Pektaş ve Gamze Özçelik boşanıyor

uğur pektaş gamze özçelik boşandı uğur pektaş ve gamze özçelik boşandı mı mı özcelik boşandımı 2011 uğur pektaş gamze özçelik, ayrıldı mı, boşandımı, boşandı, ayrıldı, 2011, boşanma haberleri burada akradaşlar "Arka Sokaklar" adlı dizide, iki sevgiliyi canlandıran ve dizide ki aşkı gerçek hayata taşıyarak, nikah masasına oturan Gamze Özçelik ve Uğur Pektaş çifti, boşanıyormuş...
  3. Kızlar Gamze Özçelik Ve Uğur Pektaş Barıştı mı?

Kızlar Gamze Özçelik Ve Uğur Pektaş Barıştı mı?

Arkadaşlar duyduğuma göre Gamze Özçelik Ve Uğur Pektaş Barışmış ama hani Gamze Özçelik dizide ki yeni bir oyuncuyla aşk yaşıyordu aklım almadı gerçekten de Gamze Özçelik Ve Uğur Pektaş Barıştı mı?
  4. gamze özçelik ve uğur pektaş barıştımı......

gamze özçelik ve uğur pektaş barıştımı......

gamze özçelik ve uğur pektaş barıştı gamze özçelik oğlu için barıştı arka sokak dizisiyle beğeni toplayan gamze özçelik ve uğur pektaş.dizide başlayan aşklarını evlilikle sonladırdılar.ardından bir çocuk dünyaya getiren özçelik.örnek çiftler arasındaydılar.aradan zaman geçtikten sonra ani bir şekilde ayrılma kararı aldılar. acaba sürekli aynı dizide oynamak çiftler arasında sevgiyi...
  5. Ve Gamze Özçelik Uğur Pektaş Sonunda Barıştı !

Ve Gamze Özçelik Uğur Pektaş Sonunda Barıştı !

gamze özçelik uğur pektaş barıştı mı gamze özçelik haberleri uğur pektaş haberleri Evlendiklerinde çok yakıştırmış, bebekleri olduğunda mutlu olmuştuk melekler :) Ancak hemen her ünlü çiftin başına geldiği gibi Gamze Özçelik Uğur Pektaş çifti de boşandı. Ancak geçen günler onları yeni baştan düşünmeye sevketti demek ki artık yeniden birlikteler. Gamze özçelik uğur pektaş barıştı mı diye...

Sayfayı Paylaş