gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gamze Topuz burnunu kırdı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gamze topuz, burnunu kırdı, kaza, resimleri, haberleri burada arkadaşlar
    Güzel oyuncu Gamze Topuz'un başına şaşırtıcı talihsiz bir olay geldi Melek'lerim. Arkadaşını öpmek isterken, ilginç bir kaza geçirip burnunu kırdı.

Arkadaşını öpmek isterken mesafeyi ayarlayamayan ve bu yüzden burnunu kıran Gamze Topuz, önceki gün Cihangir’deydi.

Moralinin bozuk olduğu görülen Topuz, “Üzerimde nazar var sanırım. Bu olanlara ben bile inanamıyorum çünkü” dedi.

Gamze Topuz burnunu kırdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burnundan Öpüldün!!!!

Burnundan Öpüldün!!!!

BURNUNDAN ÖPÜLDÜN... Kendini bana birak, senden alabilecegim hicbir sey yok, hele senin haberin olmadan asla. Gozlerine dokunmak icin ne kadar uzun zamandir bekliyorum biliyor musun? Ya saclarini koklamak icin. Yasemin gibi kokuyorlar... Belki de daha guzel. Oyle ezberlemek istiyorum ki seni, unutmak denen sey bile hasetlensin. Kirpiklerini dusundukce rimel olup bulasmak geliyor icimden. Bir...
  2. gamze

gamze

Rüyasında gamzeli birisini gören kişinin ertesi gün işleri iyi gidecek, memursa terfi edecek, işçi ise zam alacak, öğrenci ise derslerinden iyi puanlar alacak demektir. Rüyasinda bir tanidiginin yüzünde onda görmeye alismadigi bir gamze oldugunu görmek, yaptigi bir isi kiskananla-rin bulunduguna ve ona köstek olmaya çalistiklarina delalet eder. Eger bu gamze, gördügü o yüzde aslinda da varsa,...
  3. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  4. Burnunuz kurumasın

Burnunuz kurumasın

Burun deliklerini ve burun içini nemli tutmanın çok yararı vardır.Çünkü aşırı kuruluk soğukta burun mukozasının kolay tahriş olmasına neden olur.Böylece bazı solunum hastalıkları oluşabilir.Burnunuzun içini kışın çok soğuk havalarda 1_2 kez susam yağıyla yağlayın.Nefes alıp verirken çok rahatladığınızı göreceksiniz. NASIL YAĞLAYACAKSINIZ? Avucunuza 1,2 damla susam yağı alın ve küçük...
  5. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...

Sayfayı Paylaş