gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

gamze

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyasında gamzeli birisini gören kişinin ertesi gün işleri iyi gidecek, memursa terfi edecek, işçi ise zam alacak, öğrenci ise derslerinden iyi puanlar alacak demektir. Rüyasinda bir tanidiginin yüzünde onda görmeye alismadigi bir gamze oldugunu görmek, yaptigi bir isi kiskananla-rin bulunduguna ve ona köstek olmaya çalistiklarina delalet eder. Eger bu gamze, gördügü o yüzde aslinda da varsa, islerinin yolun-da gidecegine ve kendisini sevenlerin ona yardimci olacaklarina delalet eder.

gamze konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gamze estetiği

gamze estetiği

gamze çeşitleri gamze estetiği yanakta yanak gamzeli yanaklar Kadınlarda ve erkeklerde gülünce yanaklarda oluşan, kalçada ise belin arka kısmında omurganın her iki yanında bulunan çukurluklara gamze deniliyor. Bazı kişiler sadece gamzelere vurulup, aşık bile oluyor. Hatta kalçalardaki gamzelerin vücudu daha ****i gösterdiği de sık sık ileri sürülür. Estetik, plastik ve rekonstrüktif...
  2. Gamze mahkemede

Gamze mahkemede

başından talihsiz bir olay geçen güzel oyuncumuz Gamze Özçelik mahkeme yolunda....... DURUŞMASI 5 DAKİKA SÜRDÜ ANTALYA’DA ESKİ SEVGİLİSİ GAMZE ÖZÇELİK’E TECAVÜZ ETTİĞİ İDDİASIYLA 5 YIL 10 AY HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILAN ESKİ BASKETBOLCU GÖKHAN DEMİRKOL'UN, YARGITAY 5'İNCİ CEZA DAİRESİ'NİN BOZMA KARARI ÇERÇEVESİNDE YENİDEN GÖRÜLMEYE BAŞLANAN DAVASININ DÜNKÜ 5'İNCİ DURUŞMASI 5 DAKİKA SÜRDÜ...
  3. Gamze & kıvılcım-Unutamıyorum

Gamze & kıvılcım-Unutamıyorum

gamze kıvılcım unutamıyorum şarkı sözü gamze kıvılcım unutamıyorum şarkı sözleri sözleri akor Gokyuzunden kayan bır yıldız gıbı, Caresız,umutsuzum, Uykusuz kalmıs bır bebek gıbı, Mutsuz,huzursuzum Unutamıyorum,alısamıyorum,yasayamıyorum sensızz, Nefes almak zor gelıyor. Uyuyamıyorum,duyamıyorum,goremıyorum sensızz, Ardına bakmadan gıttın.. Denızsız kalmıs bır balık gıbı; Cırpınıp duruyorum,...
  4. Gamze & kıvılcım-çocuksu

Gamze & kıvılcım-çocuksu

Çocuğuz ikimizde Gerçek aşka susamış Kaybolmuş kayıp sevdalardan Kavuşmaya umutsuz İnatla beş dakikaya karşı koymuyoruz İhtiyacım olan sadece sensin bunun içinse beş dakika İhtiyacım olan sadece sensin bunun içinse beş dakika İhtiyacım olan sadece sensin bunun içinse beş dakika Sence de büyüdük mü Alıştık bak acılara Hasretim tüm dostlara Özgür balıklara İnatla beş dakikaya karşı...
  5. Gamze estetiği

Gamze estetiği

gamze estetiği gamzeli kadınlar estetikle gamze estetiği fiyatı estetikle fiyatları Eğer yüzünüzde gamzeniz yoksa ve gamze olmasını çok istiyorsanız artık bunun da çaresi var hanımlar...Yeni bir estetik operasyonla artık gamzeniz olmasada gamzeli bir yüze sahip olabiliyorsunuz şimdi gamze estetiği hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum:tik: Venüs gamzeleri sayesinde insanlar yanağa da gamze...

Sayfayı Paylaş