gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gangnam Style'ı Bir De Beyaz'dan İzleyin :D

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Gangnam Style'ı Bir De Beyaz'dan İzleyin konusu hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Beyaz yine yapmış yapacağını ve Beyaz Show'un bir bölümünde yine gülmekten yerlere yatacağımız bir klip hazırlamış. Mustafa Sandal, İlker Ayrık ve Gökçe Bahadır'ın konuk olarak katıldıkları bu programda Beyaz O Ses Türkiye yarışmacısı olarak yarışmaya katılıyor ve jüri önüne çıkıyor. Gangnam Style parçasını söyledikten sonra ise olanlar oluyor :puha:

2. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel yapmıslar ya:D

3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    beyaz dedimmi bi durcaksın :D:D

Gangnam Style'ı Bir De Beyaz'dan İzleyin :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye'yi Bir de Buradan İzleyin

Türkiye'yi Bir de Buradan İzleyin

Lütfen tıklayın: Türkiye from 1000 feet
  2. Beyaz'da bir adım attı

Beyaz'da bir adım attı

ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'te organ bağışı için seferber oldu..... ORGANLARIMI BAĞIŞLADIM 'TOPRAK OLMA, UMUT OL' ADI ALTINDA ÖNCEKİ GÜN TÜRK BÖBREK VAKFINDA YAPILAN ÖDÜL TÖRENİNDE BEYAZIT ÖZTÜRK'E ÖDÜL VERİLDİ Aralarında Linet, Betül Demir ve Tanju Çolak'ın da ödül aldığı törende konuşan Beyaz, 'Ben böyle organizsayonlarda yer almaktan çok mutluluk duyuyorum. Benim de sosyal sorumluluk...
  3. Beyaz'ın Engin Altan Düzyatan Klibi :D

Beyaz'ın Engin Altan Düzyatan Klibi :D

Bu sayfa; Beyaz'ın Engin Altan Düzyatan Klibi :D hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı komedyen Beyaz, programında ağırladığı konuklarına müthiş komik klipler ve parodiler hazırlıyor. Kimisinde konuk da rol alıyor, kimi klip de konuğa sürpriz oluyor. Bir programında da Engin Altan Düzyatan konuktu ve o programda oyuncu için süper bir klip hazırlamış. Ünlü isimlere...
  4. Beyaz'ın Tolgahan Sayışman'la Çektiği Klip :D

Beyaz'ın Tolgahan Sayışman'la Çektiği Klip :D

Bu sayfa; Beyaz'ın Tolgahan Sayışman'la Çektiği Klip konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ali Ağaoğlu'nun Sinan Çetin tarafından çekilen reklam filmini hatırlarsınız. Ali Ağaoğlu Sinan Çetin'in gözlerini bağlıyor ve yeni yaptığı sitelere götürüyor. İşte bu reklam filminin aynısını Beyaz Tolgahan ile ayrı bir kurguyla çekmiş. :D:D Güya Beyaz Tolgahan'ı kaçırıyor. Çünkü...
  5. Beyaz'dan 2 Dakikada Kuzey Güney Dizisi :D

Beyaz'dan 2 Dakikada Kuzey Güney Dizisi :D

Bu sayfa; Beyaz'dan 2 Dakikada Kuzey Güney Dizisi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisi ekranların en sevilen reyting canavarı dizilerinden biri. Peki şu anda 71. bölümü oynayan bu dizinin 2 dakikalık versiyonunu izlemek ve dizinin konusuna vakıf olmak ister misiniz? :D:D Tabi ki Beyaz ve muhteşem ekibinin hazırladığı Kuzey Güzeny dizisinin 2 dakikalık özeti....

Sayfayı Paylaş