gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ganimet Resmi, Ganimet Resimleri istiyorum aCİL LAZIM

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar bana acil tarafından çeşitli Ganimet Resmi, Ganimet Resimleri lazım mümkünse bana farklı örneklerde bir kaç Ganimet Resmi, Ganimet Resimleri sunarsanız çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ganimet Fotoğrafları Ganimet Fotoları 2012

Ganimet Resmi, Ganimet Resimleri istiyorum aCİL LAZIM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ganimet

ganimet

Malda berekete, beklentilerin gerçekleşmesine, sevinç ve sürura, Bulduğu ganimetin beşte birini zekat olarak vermek beş vakit namazı muntazaman kılmaya delalet eder.Rüyasında kendisini bir savaş sonunda ganimet almış olarak gören kimsenin başından talihsiz bir aşk macerası geçecek ve bu nedenle uzun yıllar üzüntü çekecek demektir. Rüyasinda kendisine beklemedigi bir yerden bir ganimet...
  2. acil cevap lazım

acil cevap lazım

ya arkadaşlar ben 15 yaşındayım ve 36 ytl borcum var tamam fazla bir para değpil fakat bana göre fazla. annem ile babama diyemiyorum çünkü kızarlar. ya nasıl ödüycem bilemiyorum lütfen yardım edin. ne yapmam lazım.ne olur yardım edin. hep arkadaşım yüzünden oldu sınıfa avon satan bir kız girdi dediki ben avondan malzeme satıyorum alıcak olan varmı dedi ben sadce ilk başta 18 ytl lik malzeme...
  3. Yazılı Gül Resmi lazım bana

Yazılı Gül Resmi lazım bana

Kızlar gül resimleri arıyorum bir sayfada kullanacağım ama gül resimlerinin üstünde yazılarında olması lazım ben resim üzerine yazı yazmayı bilmiyorum o yüzden sizden hazır hazır istiyorum lütfen bana Yazılı Gül Resmi verir misiniz?
  4. Dünya Resmi, Dünya Resimleri istiyorum

Dünya Resmi, Dünya Resimleri istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizden Dünya Resmi paylaşmanızı rica ediyorum ama mümkünse bilindik şu eskimiş Dünya Resmi, Dünya Resimleri olmasın:)
  5. acil yoğurtlu mezeler lazım

acil yoğurtlu mezeler lazım

Misafirlerim gelecek ve yarın hazırlık yapmam lazım.Bana acilen bildiğiniz yoğurtlu mezeleri yazabilirmisiniz, şimdiden sağolun :D

Sayfayı Paylaş