gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Garanti’den şirketlere ’ön ödemeli’ kart

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

GARANTİ Bankası, ticari kart ailesine, şirketlere özel ön ödemeli kart olan Corporate Travel Card’ı da ekledi. Ön ödemeli altyapıya sahip Corporate Travel Card’ın şirket çalışanlarına verilen avans ödemelerini kontrollü ve pratik bir hale getirmek amacıyla geliştirildiği bildirildi. Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Mehmet Sezgin, Türkiye’de 37 milyon bireysel kredi kartının yanında sadece 500 bin ticari kart bulunduğuna dikkat çekerek, "Şirketler, nakit ve avans ödemelerinin yerini alacak Corporate Travel Card ile kaynaklarını çok daha etkin kullanabilir" diye konuştu. Hürriyet

Garanti’den şirketlere ’ön ödemeli’ kart konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taksitli, Kampanyalı, Ön Ödemeli Satışlar

Taksitli, Kampanyalı, Ön Ödemeli Satışlar

Taksitli, Kampanyalı, Ön Ödemeli Satışlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler Mal ve hizmetleri teslim almadan peşin ödemelerde bulunduğunuz zaman bazı açılardan risk alıyorsunuz demektir Ödediğiniz paranın miktarı arttıkça, mal ve hizmeti elde etme süreniz uzadıkça riskiniz de artar. Çünkü firmanın iflas etmesi halinde muhtemelen ödediğiniz miktarı veya istediğiniz malları almaktan vazgeçmeniz...
  2. Şirket

Şirket

Ortaklık sevince, din" esaslara uyularak yapılan alışverişe yahut dünyalık menfaate, Zengin biriyle ortak olmak zengin olmaya yahut mirasa ermeye, Ortaklık, insaf ve adalete, Ortaklık sevgide ve sözde samimi olmaya delalet eder.Kötü giden işleriniz, dostlarınızın yardımı ve desteği ile düzelecek demektir. Kötü giden işleriniz, dostlarınızın yardımı ve desteği ile düzelecek demektir....
  3. Anonim Şirket

Anonim Şirket

anonim şirketlerde ortaklığı gösteren kıymetli evrak anonim şirketlerde ortaklığı gösteren kıymetli evrak nedir şirket genel kurulunda oybirliği ile karar alınmasını gerektiren haller TK.269. maddesi anonim şirketi 'bir ünvana sahip, esas sermayesi muayyen ve paylara bölnmüş olan ve borçlarından dolayı yalnız mamelekiyle mesul bulunan şirkettir” diye tarif eder. Bir anonim şirket ticaret...
  4. Avea ödemeli nasıl atılır

Avea ödemeli nasıl atılır

Avea ödemeli nasıl atılır arkadaşlar aveadan ödemeli arama nasıl yapılır bu konuda bana yardım edin yaaaa
  5. Turkcellden Vodafonea Ödemeli Atabilirmiyim?

Turkcellden Vodafonea Ödemeli Atabilirmiyim?

Turkcell kullanıyorum ve Vodafone kullanna arkadaşıma TL olmadığı için ödemeli atmak istiyorum.Böyle birşey yapabilirmiyim acaba?

Sayfayı Paylaş