gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Garanti Bankası Avrupa'nın EN İyisi

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

GARANTİ Bankası, Avrupa’nın en iyi internet bankası seçildi. İş ve finans dergisi Global Finance tarafından bu yıl 8’incisi gerçekleştirilen ’Avrupa’nın En İyi İnternet Bankaları’ değerlendirmesinde, Garanti Bankası’nın 4 kategoride toplam 10 ödüle layık görüldü. Garanti, ödülünü, Kasım ayında New York’ta düzenlenecek törenle alacak. Garanti Bankası’ndan yapılan açıklamada, Global Finance’ın, bankaları on-line hizmetlerini strateji, kullanım oranı, büyüme hızı, ürün çeşitliliği, özel avantajlar, güvenlik, tasarım ve kullanım kolaylığı kriterlerine göre değerlendirdiği belirtildi. 1.2 milyon aktif kullanıcısıyla internet bankacılığının büyük oyuncuları arasında yer alan Garanti’nin, internet kanalını etkin kullanan müşterilerdeki pazar payının yüzde 27 seviyesinde olduğu belirtildi. hurriyet.com

2. antidot

antidot Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en iyi diyolar ama üni harçlarını yatırırken bi dünya sorun çıkarıyolar onların yüzünden dönemimiz uzayacak ama yinede hiç birşey yapmıyolar

Garanti Bankası Avrupa'nın EN İyisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Garanti Bankası Genel Müdürü: "MB doğru kararlar veriyor"

Garanti Bankası Genel Müdürü: "MB doğru kararlar veriyor"

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Turgay Gönensin, Türk bankacılığının sağlam şekilde rotasına devam ettiğini belirterek, “Bankacılık sektöründe bunun (dövizdeki düşüş) bir artısı yok, açık pozisyon olmadığı için bankaların bundan herhangi bir menfaati söz konusu değil” dedi. Gönensin, 'faizlerin patronunun' Merkez Bankası olduğunu ve faizleri değiştirirken de bir çoğu geleceğe dönük...
  2. en iyisi olmak

en iyisi olmak

“Dağ tepesinde bir çam olamazsan, vadide bir çalı ol… Fakat, oradaki en iyi çalı sen olmalısın! Çalı olamazsan bir ot parçası ol, bir yola neş’e ver… Bir misk çiçeği olamazsan, bir saz ol!... Fakat gölün içindeki en canlı saz sen olmalısın! Hepimiz kaptan olamayız, tayfa olmaya mecburuz. Dünyada hepimiz için bir şey var. Yapılacak büyük işler var, küçük işler var.. Yapacağınız iş, size en...
  3. Avrupa'nın en liberal uyuşturucu yasası!

Avrupa'nın en liberal uyuşturucu yasası!

avrupanın en liberal uyuştucu yasası uyuşturucu yasağı ile ilgili yasalar avrupada uyuşturucu yasağı hakkında Meleklerim şaşkınlıkla okuduğum bir haberi paylaşmak istiyorum sizinle.Ne kadar güncel bilemiyorum ama yorumlarınızı bekliyorum.İnsan hayatı bu kadar basit değil bunu da söylemeden edemiyorum.. Avrupa'nın en liberal uyuşturucu yasası 1 Ocak itibariyle Çek Cumhuriyeti'nde...
  4. ingilizce türkçe çeviri en iyisi

ingilizce türkçe çeviri en iyisi

ingilizce türkçe çeviri en iyisi- arkadaşlar en iyi ingilizce türkçe çeviri sitesi sizce hangisi lütfen banada öneride bulunun

Sayfayı Paylaş