gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gardrobunuzda Mutlaka Olması Gereken Kışlık Kıyafetler!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gardrobunuzda bulunması gerekenler, kışlık kıyafetler, kışlık kıyafetler 2014
    Sevgili melekler, havalar iyiden iyiye soğudu. Güneş arada bir gülen yüzünü gösterse de artık ne yazıkki, eskisi gibi sıcaklık vermiyor. Kıyafetlerimiz de daha bir kalınlaştı. Hem üşümemek hem de şıklığı elden bırakmamak adına bir bayanın kışlık gardrobunda neler bulunması gerektiğini araştırdık ve sizlerle paylaşmak istiyoruz. Eksiğiniz varsa bir an önce tamamlayın...

gardrop.jpg

Gardrobunuzda Mutlaka Olması Gereken Kışlık Kıyafetler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kışlık kıyafetler

Kışlık kıyafetler

kışlık kıyafet modelleri 2009 kışlık kıyafetler kıyafetler 2010 2010 Selam arkadaşlarımkış geldi malesef malesef diyorum kış mevsimini pek sevmiyorum:)neyse kış için kıyafet ihtiyacınız varsa alışverişe çıkacaksanız sizlere şık kıyafetler buldum bi bakıp öğle karar verin almaya işte 2010 kış giyim modelleri buyrun:D...
  2. 2011 Kışlık Hamile Kıyafetleri

2011 Kışlık Hamile Kıyafetleri

kışlık hamile kıyafetleri 2011 hamile kıyafetleri 2011 hamilelik elbiseleri Şimdiki hamileler şanslı diye düşünüyorum.Bizim zamanımız da (Klasik bir cümle oldu farkındayım) bir iki çeşitten öteye gitmeyen gebe kıyafetleri oysa günümüzde şıklığına her daim önem veren bayanların birçok talebine karşılık verebilecek nitelikte modeller tasarlanmaktadır.İşte bunlara örnek olması açısından sizlere...
  3. Gardrobunuzda Bunlar Mutlaka Bulunmalı!

Gardrobunuzda Bunlar Mutlaka Bulunmalı!

gardropta olması gerekenler, gardropta olmazsa olmazlar, gardropta neler olmalı Sevgili melekler, hepimizin gardrobunda giydiğimiz giymediğimiz bir sürü kıyafet var. Bakın, hazır kış aylarına merhaba demişken, gardrobumuzda bir temizlik yapalım ve yazlıkları kışlıkları ayırıp, giymediğimiz parçaları gözden geçirelim. Bakalım ne var ne yok? Ve de mutlaka bir bayanın gardrobunda mutlaka...
  4. Gardrobunuzda Mutlaka Bulunması Gereken Ceket Modelleri

Gardrobunuzda Mutlaka Bulunması Gereken Ceket Modelleri

ceket modelleri, gardrobunuzda bulunması gerekenler, gardropta olması gereken kıyafetler Sevgili melekler, her kadının gardrobunda olması gereken, olmazsa olmaz, kurtarıcı parçaları mutlaka vardır. En dar zamanımızda basit kombinlerle harikalar yaratabileceğiniz bu parçalardan birisi de ceketler. Ceket deyip geçmeyin onun da modelleri, çeşitleri var. İşte bu yazımızda her kadının olması...

Sayfayı Paylaş