gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Garip Bir Aşk Hikayesi

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Kalakalıyorum sensizliğin ortasında koskoca şehirdeki kaldırımlar yutuyor beni. Garip bir iç acıması yaşıyorum, kanasam, kendime aksam
    seni bulamıyorum.
    Haykırsam yola düşsem sana varamıyorum.
    Uzaklığınla yüreğime öyle bir yük alıyorum ki tasası başkasına kalmaz yeis fırtınasına kapılıyorum.
    Müzikler çalıyor sözsüz ve nakaratsız.
    Yine de her şey seni anlatıyor söz söz adım adım.
    Sabah gelirken ön koltuktaydım arka koltukta senin olduğunu düşünüp elimle elini tuttum elim ısındı
    Titrek bir mum alevine takılıverdi gözlerim.
    Hüzün düğümlendi boğazıma kaçıncı yanmak bu gülüm kaçıncı devrediş günlere.
    Hikayeler okudum aşklara dair.
    Kafka'nın Milena'sına yazdığı mektuplar geldi aklıma
    yıllarca birbilerini görememiş ve aşklarını satırlara dökmüş iki aşık ve birbirlerinden uzak ölümler bağışlıyor bedenleri aşkların.
    Sevdam bir uzun yol bana.
    Düştüm geçmiş tarihli takvim yapraklarından yollara.
    Adımlarım kan revan bedenimde ve acısız günleri müjdeliyor akıp giden saniyeler.
    Gelebilme umudu olmasa bile ruhumu teslim edip sana varma umudu elbet olacaktır.
    Garip bir aşk hikayesi yaşanan sen uzakların türküsü ben nakaratsız melodiler bir araya gelip büyük salonlarda söylenen aryalara dönmek var ya da birimiz şiir tadında yola devam edecek.
    Bir diğerimiz enstrümantal müzik olarak sözlerini ve şiirini arayacak.
    Ahh gözlerimi gözlerine yaslayamadan düştüğüm taş yatağım.
    Sonsuzluğunla sana yalnızlık müjdeliyorum.
    Çoğul sevdalara koşan bedenimle.

Merhaba özgür ruh.

Merhaba Yarınım.....

Garip Bir Aşk Hikayesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gerçek bir aşkın hikayesi...

gerçek bir aşkın hikayesi...

Kadın her sabah olduğu gibi o günde beyaz değnegi ve el yordamı ile otobüse binmişti. Şöför : -Soldan üçüncü sıra boş hanımefendi, dedi. Kadın 32 yaşında güzel bir bayandı ve eşi oldukça yakışıklı bir hava subayı idi. Bundan birkaç ay önce yanlış bir teşhis sonucu gerçekleştirilen ameliyatla gözlerini kaybetmişti genç kadın ve asla göremeyecekti. Kocası ameliyattan sonra acı gerçeği...
  2. bir aşk hikayesi...

bir aşk hikayesi...

bir aşk hikayesi... Dondurucu soğukta bir an önce evime varabilmek için hızla yürürken, ayağımın ucunda bir cüzdan gördüm.. Hemen aldım. Sahibini gösteren bir kimlik vardır diye acele acele açtım.. İçinde üç dolar ve sararıp kat yerleri yıpranmış eski bir zarftan başka birşey yoktu... Sol üst köşede yalnızca gönderenin adresi, alıcı adresi yerinde bir posta kutusu numarası vardı. Bir ipucu...
  3. Kıraç - Bir Garip Aşk Hikayesi

Kıraç - Bir Garip Aşk Hikayesi

Ben bir garip aşk bestesiyim Şu yüreğin güftesiyim Hiç umulmaz nerelerde Tek başıma sersefilim Bir garip aşk bestesiyim Öyle içten öyle serin Akıl almaz dayanılmaz Tek başıma çok sefilim Ben bir garip aşk bestesiyim Bilemezsin ne haldeyim Çok uzakta bir şehirde Bıraktığın serseriyim Bir garip aşk bestesyim Yanlız senin tek seninim Arama hiç başka yerde Bende gülüm aşk dediğin...
  4. güzel bir aşk hikayesi

güzel bir aşk hikayesi

Çiçeğin peşinde Hikaye... Kocam bir muhendisti. Onunla sâkin tabiatini sevdigim icin evlenmistim. Bu sâkin adamin gogsune basimi koymak icimi nasil da isitirdi… Gel gor ki iki yil nisanlilik ve bes yil evlilikten sonra bu sâkinlik beni yormaya baslamisti. Esimin -bir zamanlar cok sevdigim- bu ozelligi artik beni huzursuz ediyordu. Is iliskiye gelince oldukca icli, hattâ asiri hassas bir...
  5. Mükemmel bir aşk hikayesi…

Mükemmel bir aşk hikayesi…

mükemmel aşk hikayeleri Bir otobüs duraginda karsilasmislardi ilk kez…. Biri tipta okuyordu, öbürü mimarlikta. O ilk karsilasmadan sonra, bir kere, bir kere, bir kere daha karsilasabilmek için, hep ayni saatte, ayni duraktan, ayni otobüse bindiler. Gençtiler, çok genç… Birbirileriyle konusacak cesareti bulmalari biraz zaman aldi ama sonunda basrdilar. Ikisi de her sabah otobüse bindikleri...

Sayfayı Paylaş