gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Garip Bir Bisiklet!..

Konu, 'icatlar ve buluşlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

garip bisiklet, acayip, ilginç icat, yikebike, tuhaf bisiklet, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler,
    Yikebike adı verilen bu bisiklet,elektrikli ve kaatlanabiliyor.Trafik sorununun yoğun olarak görüldüğü ülkemizde kısa mesafeler için geliştirilip üzerinde düşünülebilecek bir alternatif diye düşünüyorum..:tik:

Garip Bir Bisiklet!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Garip Bir Aşk Hikayesi

Garip Bir Aşk Hikayesi

Kalakalıyorum sensizliğin ortasında koskoca şehirdeki kaldırımlar yutuyor beni. Garip bir iç acıması yaşıyorum, kanasam, kendime aksam seni bulamıyorum. Haykırsam yola düşsem sana varamıyorum. Uzaklığınla yüreğime öyle bir yük alıyorum ki tasası başkasına kalmaz yeis fırtınasına kapılıyorum. Müzikler çalıyor sözsüz ve nakaratsız. Yine de her şey seni anlatıyor söz söz adım adım. Sabah gelirken...
  2. Kayahan - Bir Garip Serçe

Kayahan - Bir Garip Serçe

bir garip serçe akor gül dalında bülbül değil bir garip serçe kayahan yandımı bu postaneler kayahan postaneler uyutmuyor çok sebebim vardı benim çok kırıldım söylemedim gözyaşımı göstermedim sana çok sebebim oldu benim kolay olsa ben giderdim bu ne gitmek bu nasıl elveda yandı bu postaneler yıkıldı yoksa ne bir haber ne merhaba zindan bu dünya uyutmuyor bu yaşananlar akşam olunca...
  3. Garip Bir Balıkçı Öyküsü

Garip Bir Balıkçı Öyküsü

balıkçı öyküleri garip balıkçı öyküsü garip hikayesi balıkçılık ile ilgili hikaye ile ilgili hikaye Şafak sökerken o, yalnız, bir eski tekneciğin Düğümlü, ekli, çürük ipleriyle uğraşarak ılerliyordu; deniz aynı şiddetiyle şırak - şırak döğüp eziyor köhne teknenin şişkin Siyah kaburgasını... Ah açlık, ah ümid! Kenarda, bir taşın üstünde bir hayal-i sefid Eliyle engini...
  4. Bir Garip Ezel Finali!

Bir Garip Ezel Finali!

ezel finali ezel final anlamadim ezelin finali finalde ne oldu ezelin finalinde ne oldu ezel, bitti, son bölüm, soru işaretleri, kapıyı açan kimdi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ezel dizisi dün gece yayınlanan son bölümüyle ekranlara veda etti. Ama ne bitiş! Şahsen hiçbir şey anlamadım.Anlayan varsa beri gelsin! Baktık bir anda Can büyüdü,fenere babasını aramaya...

Sayfayı Paylaş