gebe
  1. EVİN

EVİN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Garip şey mutluluk..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında EVİN tarafından paylaşıldı.

ne garip şey şu mutluluk ne garip şey mutluluk şu gittimi gider çağırsan gelmez gelse de kalmaz kalsa da yetmez Garip şey mutluluk [​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x536 ve 72KB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

Ben yokmusum gibi,
    Sen rahat yasa,
    Hiç olmamis farz et
    Keyfini bozma
    Sen güçlü ol yine,
    Gücünle hirpala
    Beni yaktigin gibi
    Git yak onlar da
    Bana neler oldu, ne oldu
    Anlatmam... anlatmam...

Sana hiç ayrilik sarkisi yazmadim neden?
    Sana ben duygumu, uykumu anlatmadim neden?
    Bilirim sonu hep pismanlik, aci ve keder.
    Ne garip sey su mutluluk.... gitti mi gider.

Yürüdügüm yollarda
    Birakirim askimdan bir damla
    Geçerken, uzanirsin, dokunursun,
    Alirsin, seversin, öpersin beni
    Farkna varmazsin
    Gözyasina gizlenirim
    Süzülürüm yüzünden,
    Dudagina, yüregine
    Erisirim birden
    Melek sen beni duymasan,
    Görmesen ne olur?
    Ben yine severim, sevilirim
    Sen bilmesen de olur!

Ne garip sey su mutluluk
    Gitti mi gider
    Çagirsan gelmez
    Gelse de kalmaz
    Kalsa da yetmez....

Garip şey mutluluk.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ??? *mutluluk* ???

??? *mutluluk* ???

Yorgunum sevgili Yorgunum..... Duygularım.... Ümitlerim.... Dileklerim yorgun.... Her defasında kırılıp Parçalanmaktan yorgun yüreğim.... Aldatılmaktan Kırgın umutlarım.... Yarım kalmaktan aşka Yorgunum..... Geceyi uykusuz Günü karanlık yaşamaktan Yorgunum... Yoruldum sevgili... Her ümidin peşinden Koşmaktan Solan gençliğim.. Yoruldum.. Yalancı bahar yaşamaktan... Gül değil hep diken...
  2. İnternette Satılan En Garip Şey!.

İnternette Satılan En Garip Şey!.

İnternetten satılan en garip şey, nerede, ölüm satışı, intihar seti, gariplikler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, İnternetten alışverişin çok yaygınlaştığı günümüzde şimdiye kadar satışa sunulmuş en garip şeyle karşı karşıyayız: Ölüm!..Evet,yanlış okumadınız,ölüm!.. Okuduğum bir makaleye göre Casey Chan isimli 91 yaşında ki kadın internet üzerinden 60...
  3. ^^Garip... :/

^^Garip... :/

garip bir karın ağrısı hüküm sürmekte son günlerde... neden, niçin, ne zamana kadar bilinmemekte... "bir güç savaşı değil bu, kendi haline bırak, galibi yok bunun, aşk bu yaşanacak" demişti biri bi şarkıda... cevabım açık ve basit "halt etmiş......sin" bugün bu dünyada artık "aşk olma adayı duygular" bile birer güç savaşı! belki aşk bir olgu değil bir geçiştir,...
  4. Gebelikte Aşerilen En Garip Şeyler!

Gebelikte Aşerilen En Garip Şeyler!

gebelikte aşerme hamilelikte aşerme Sevgili melekler, gebelik döneminde baş dönmesi ve mide bulantısının yanı sıra ilerleyen zaman içinde aşerme de sıklıkla görülür. Özellikle mevsimi olmayan ya da bulunulan yerde mevcut olmayan gıdalar en çok aşerilen şeylerdir. Yazın ortasında portakal-mandalina ya da kış ortasında çilek akla gelen ilk meyveler. Oysa aşerme sadece masumane bir şekilde...

Sayfayı Paylaş