gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Garip Ve Alışılmamış Ayakkabılar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

Evet bayanlar sizlere garip tarzlarada kullanılmaya alışılmamış değişik ayakkabıları sunuyorum.Bakalım ne kadar ilgiizi çekecek.

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    alttan ikinci güzel giyilebilirde diğerleri çok ilginçmiş onlara ayakkabı demeye bin şahit lazım ben pek beğenmedim:S

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Allah'ım bunlar da ne böyle :S :S

o at ayağı gibi olan hele hahaha

Garip Ve Alışılmamış Ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik ve garip resimler

komik ve garip resimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kadınlar ve topuklu ayakkabılar

kadınlar ve topuklu ayakkabılar

kadınlar ve topuklu ayakkabılar Topuklu ayakkabı denince akla ilk gelen zarafet oldu.Erkekleri baştan çıkarmada rehber, yürümeyi zorlaştırmada öncü. Kimi sağlıklı olduğunu söylerken kimi ayaklara sakıncasından bahsetti. Yorucuydu evet, giymesi yetenek, yürümesi cesaret isterdi. Birçok kadının öncelikleri arasında yerini aldı.Kısa boylu kadınların, hadi minyon diyelim, yardımına koştu, onları...
  3. 2010 modası bu garip ayakkabılar

2010 modası bu garip ayakkabılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş