gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Garnitürlü Patates Salatasi-Resimli

Konu, 'Salatalar' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

garnitürlü patates salatası patatesli garnitürlü salata patates patatesli garnitürler lezzet olarak çok güzel olan bi salata ağzınızın damak zevkine uyacak..misafir geldiğinde yapar genelde kayınvalidem çokta hoş oluyo.hadi melekler afiyet olsn.

Yaklaşık 10 tane ortaboy patates
    2-2,5 su bardağı kadar yoğurt
    3-4 diş sarımsak
    Garnitürü hazır kullanacaklar için 1 kutu az gelebiliceği için 2 kutu garnitür. 3-4 yemek kaşığı mayonez
    Tuz
    Patatesleri soyup biraz irice küp küp doğrayın ve haşlayın. Haşlandıktan sonra içine tuz ilave ederek püre yapın. Kullanacağınız borcama düzgün bir şekilde yayın ve üzerine düzeltin. Yoğurda sarımsak ve biraz tuz ilave ederek çırpın. Aynı şekilde soğumuş olan patateslerin üzerine yayın ve düzeltin. Son olarak garnitürü mayonezle ve tuz karıştırdıktan sonra yoğurtdun üzerine yayın. Borcama yerleştirme işlemini servis yapmadan 10 dk. önce yaparsanız yoğurdunuz sulanmamış olur.
    AFİYET OLSUN

nese355 bunu beğendi.
Garnitürlü Patates Salatasi-Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. patates pastasi(resimli)

patates pastasi(resimli)

patates pastası malzemeler 1-1,5 kilo kadar patates 1 su bardagi konserve bezelye yarim su bardagi konserve havuc yarim su bardagi konserve misir 2 kasik mayonez 5 kasik yogurt bir demet maydonuz 1 su bardagi dogranmis mor lahana karabiber ,tuz ,aci biber ustu icin 1 kase suzme yogurt 7-8 kornison tursu 5-6 biberli zeytin kirmizi biber yapilisi patatesleri hasliyoruz ,soyduktan sonra...
  2. Resimli Patates Musakka Tarifi (Denenmiş)

Resimli Patates Musakka Tarifi (Denenmiş)

patates musakka nasıl yapılır patates musakka tarifi patates musakka, patates musakka tarifi, patates musakkası, patates musakka nasıl yapılır, patates musakka tarifi resimli, hakkında bilgileri burada bulabilirsiniz. Patates yemekleri her zaman kurtarıcı niteliği taşırlar. Hem lezzetli hem de pratik olmaları bakımından oldukça güzel bir yemektir. Biz ailecek patatesi çok severiz ve...
  3. Baharatlı Patates ( resimli)

Baharatlı Patates ( resimli)

fırında baharatlı patates kızartması baharatlı patates tarifi özellikle pratik yemekler arayan bayanlar için süper bir seçenek baharatlıpatates yanına pilav ya da makarna ile mis gibi bol köpüklü ayran eşliğinde süper gider.patates zaten hayatımızda önemli bir yer tutuyor yani benim için öyle eminim birçok kişi içinde öyledir. patatesin cilde faydalarıda epey var. o yüzden sık tüketmekte...
  4. Garnitürlü Pilav Tarifi Resimli

Garnitürlü Pilav Tarifi Resimli

Arkadaşalr Garnitürlü Pilav Tarifi Resimli tarif istiyorum şimdiden tşk ederim
  5. garnitürlü pilav nasıl yapılır resimli

garnitürlü pilav nasıl yapılır resimli

Garnitürlü Pilav Tarifi Resimli garnitürlü pilav nasıl yapılır Benim en sevdiğim pilav çeşitlerinden biridir garnitürlü pilav :) Yeme de yanında yat demiyorum, yemesen lezzetini bilemezsin de ondan :) Bu yemelik tam yemelik diyor ve size garnitürlü pilav tarifini sunuyorum Melek'ler:) Garnitürlü Pilav Tarifi Resimli Garnitürlü Pilav Malzemeleri 2 Su Bardağı Pilavlık Pirinç 1...

Sayfayı Paylaş