gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

garson cıldırmak için...............

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Hoşgeldiniz efendim, buyrun ne alırdınız? +Bana bi Hamburger

-Hemmen geliyor

+Yalnız daha bitmedi

-Buyrun dinliyorum
    +Benim hamburger çift köfteli olsun, köftenin biri az pişmiş diğeri çok pişmiş olsun
    az pişmiş olan altta olsun ketçabı az mayonezi bol olsun
    yalnız hamburgerin ortasında mayonez olmasın,
    kenarlara yayın onu
    ayrıca domates ve marul da koyun ama birbirlerine değmesinler
    ha unutmadan ne olacak bu fenerbahçenin hali?!-

-hoşgeldiniz, ne alırdınız?
    +sprite var mı?
    -var efendim
    + o zaman bir light cola alıyım
    -?!
    :haha::haha::haha:

- buyrun ne alırdınız efenim?
    + cola varsa bi çay getir de ayran içelim

garson cıldırmak için............... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayakları ters garson

Ayakları ters garson

Çin’in Chongqing şehrindeki 27 yaşındaki kadın garson Wang Fang, doğuştan ayakları ters olmasına rağmen meslektaşlarından daha hızlı çalışıyor. İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, kendisine sakatlık maaşının bağlanmasını reddeden Fang, tüm çalışanlardan daha sağlıklı olduğunu iddia ediyor. Doğuştan ters ayaklı olan Fang için doktorlar yürüyemez demiş ancak 5 yaşında bir oğlu olan...
  2. garson

garson

Rüyada bir garsonun dostlarınızdan biri olarak karşınıza çıkması; ailenizden zor duruma düşen birisinin yardımına çağrılacağınıza işarettir. Rüyasinda bir garsonun bir lokantada kendisine yemek verdigini görmek bir memuriyete veya yeni bir ise baslayacagina delalet eder. Garsonun kendisine su getirdigini görmek, bir mal veya paraya kavusacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Garson,...
  3. Garson

Garson

Garson "varsa daha kahve alayım" bile denebilen servis kişisi.
  4. Garson Delirtme Teknikleri

Garson Delirtme Teknikleri

- hoşgeldiniz efendim, buyrun ne alırdınız? - bana bi hamburger.. - hemmen geli.. - yalnız daha bitmedi.. - buyrun dinliyorum. - benim hamburger çift köfteli olsun, köftenin biri az pişmiş diğeri çok pişmiş olsun.. az pişmiş olan altta olsun.. ketçabı az mayonezi bol olsun.. yalnız hamburgerin ortasında mayonez olmasın, kenarlara yayın onu.. ayrıca domates ve marul da koyun ama...
  5. Garson çorbamdan sinek çıktı

Garson çorbamdan sinek çıktı

- Garson çorbamdan sinek çıktı + Ne var kardeşim et işte yesene etin kilosu kaça biliyon mu sen - Garson çorbamdan sinek çıktı + Sinek değil o bizim Lütfü yaw mutfakta besliyos Lütfü çık lan çorbadan - Garson çorbamdan sinek çıktı + Garson babandır doğru konuş lan - Ehem pardon beyefendi + Sorun nedir koç? şimdi söyle - Bişey yok - garson corbamdan sinek cikti + eee naapayim !! -...

Sayfayı Paylaş