gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Garson kız oyunu

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

http://www.e-oyunlar.com/garsonkiz.htm
    1. Önce kılavuzu oku, 2. Başla tıkla,Yön: Sadece Fare´ni kullan ,Masalara gitmek icin, siparisleri alip vermek için, bulasıkları toplamak için vesayre fare´nle tıklaman yeterli

:amigo:

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    ay bi ara bu oyuna fena takmıştım,baya yüksek puan yapıyodum,eski günler geldi aklıma

Garson kız oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. garson

garson

Rüyada bir garsonun dostlarınızdan biri olarak karşınıza çıkması; ailenizden zor duruma düşen birisinin yardımına çağrılacağınıza işarettir. Rüyasinda bir garsonun bir lokantada kendisine yemek verdigini görmek bir memuriyete veya yeni bir ise baslayacagina delalet eder. Garsonun kendisine su getirdigini görmek, bir mal veya paraya kavusacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Garson,...
  2. Oy- Kız İsimleri

Oy- Kız İsimleri

Oy: tutulacak yol üzerinde görüş bildirme Oya: bir nesneye oyularak yapılan süs genellikle ipek veya ibrişim ile iğne, mekik, tığ kullanılarak yapılan ince dantel küçük kız kardeş çok güzel, ince yapılı kız Oyalı: özel isim Oyalım: sesleniş, güzelim anlamında kullanılır Oylum: hacim, dirim içi oyulmuş, çukur duruma getirilmiş resimde derinlik, üç boyutluk etkisi, mimarlıkta mekan...
  3. Garson

Garson

Garson "varsa daha kahve alayım" bile denebilen servis kişisi.
  4. kız giydirme oyunu

kız giydirme oyunu

açık kızı giydir açık kız giydir kız giydirme oyunları oyunları giydirme isteyen istediği gibi zevkine göre giydirsin bu hatunu :D:D http://www.oyunkabini.com/veri/makemeover.swf
  5. Kızım oyun oynamıyor yardım edin

Kızım oyun oynamıyor yardım edin

Melekler, kızım 2.5 yaşında ve oyun oynamıyor sürekli benim yanımda,nereye gitsem peşimde,sıkıldım artık, oda diğer çocuklar gibi oyuncaklarıyla oynasın diyorum :( Neden oyun oynamıyor bu çocuk ?

Sayfayı Paylaş