gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Garsonlar müşteriyi öldürdü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

MERSİN’de, bir lokantada çalışan 2 garson, kendilerine tokat attığını iddia ettikteli müşteriyi bıçaklayarak öldürdü. Olay, dün akşam İnönü Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı’ndaki Marina Ocakbaşı’nda meydana geldi. İddiaya göre, kız arkadaşı C.A. ile lokantaya gelen 32 yaşındaki Tarık Küveykan, bir garsonun masasına yanlışlıkla rakı dökmesine tepki gösterdi. Tartışma sırasında garsonlara tokat atan Küveykan, garsonlar 21 yaşındaki Ferhat Doğan ve 22 yaşındaki Hüseyin Güney tarafından lokantanın arka kısmına götürüldü. Burada büyüyen tartışma sırasında 2 garson, Küveykan’ı bıçakladı. Ağır yaralanan Küveykan, götürüldüğü Özel Yenişehir Hastanesi’nde öldü.
    Cinayet zanlısı 2 garson kaçarken, polis, lokantada çalışan 2 kişiyi delilleri kararttığı iddiasıyla gözaltına aldı. Cinayet zanlısı arsonların yakalanması için çalışma başlatıldı.

hürriyet.com

Garsonlar müşteriyi öldürdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Yapamam'ları Öldürün

'Yapamam'ları Öldürün

Donna, emekliliğine sadece iki yıl kalmış, Michigan’da küçük bir kasaba öğretmeniydi. Ayrıca benim tarafımdan bölge çapında düzenlenmiş personel geliştirme projesine gönüllü olarak katkıda bulunuyordu. Eğitim sürecinde öğrencilerin kendilerini iyi hissetmeleri ve yaşamlarının sorumluluğunu üstlenmeleri baz alınıyordu. Donna’nın işi eğitim sürecine katılmak ve sunulan kavramları uygulamaya...
  2. Noctua müşterilerine ücretsiz LGA1366 montaj kiti sağlayacak

Noctua müşterilerine ücretsiz LGA1366 montaj kiti sağlayacak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm? O alçağın yüzünü görmek istemiyorum. Mektubu yine buruşturup yastığın altına attıktan sonra, yorganı kafama çektim. Hıçkıra hıçkıra ağladım dakikalarca. Ama kimseye belli etmeden... Gururumu ayaklar altına almamaya çalışarak... Ertesi günden itibaren, her uyandığımda, o verilen randevuya bir gün daha yaklaştığımı hissediyordum... "Adana cezaevindeyim. Suçum da cinayet....
  4. bu müşteriler yedi beni valla

bu müşteriler yedi beni valla

sakın yanlış anlaşılmasın öncelikle önyargılı bakmıyorum ama çoğu insanımız bir tuhaf ve esnafların gercekten işi zor önceden böyle seyler saka olarak yapılırdı şimdi insanlar ciddi ciddi dalga geciyor sanırım.:D cep telefonu satış elemanıyım ayrıca hediyelik esyada ve kontor satan bir magazada çalışıyorum ve bütün gün çeşit çeşit insan geliyor dogal olarak herkes aynı degil tabi:) ama...
  5. ikizini öldürdü

ikizini öldürdü

Eskişehir’de İ.A.U.’nun (8), polis memuru babasının tabancasıyla oynaması, ikiz kardeşi Cemil Arda U.’nun hayatına mal oldu. Olay dün saat 11.00 sıralarında Ertuğrul Gazi Mahallesi’ndeki Emniyet ;Müdürlüğü Polis Lojmanları’nda meydana geldi. Mualla Zeyrek İlköğretim Okulu öğrencisi İ.A.U., öğretmen anneleri okuldayken, gece nöbetinden dönen Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Şubesi’nde polis...

Sayfayı Paylaş