gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gaz Problemi Olanlar Okusun

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Tarçın ve Nane ile gaz sorununa son Tarçın ve Nanenin gaz sancılarına yararı Tarçın ve Nane ile hazımsızlık son

Hazımsızlık ve gaz problemi olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için uzmanlarca önerilen bitkisel reçeteyi açıklıyoruz melekler :)

Yemek sonrası hazımsızlık çekenlerin ve gaz probleminden yakınanların sayısı bir hayli fazla. Yemek pişirirken yiyeceklerinize katacağınız sağlıklı otlarla, bu rahatsızlığın önüne geçebilirsiniz. Nane, dereotu, kimyon, yaban turbu, defne, maydanoz, rezene, tarhun, kimyon, tarçın ve zencefil midenizi rahatlatıcı etkisi olan otlardandır. Bu otları kaynatarak çay şeklinde de içebilirsiniz. Özellikle papatya ve nane çayları, yemeklerden sonra rahatlatıcı etkiye sahiptir. Burada unutmamanız gereken; gaz ve hazımsızlık şikayetlerinizin sürekliliğidir. Uzun bir süredir devam eden veya giderek artan problemler yaşıyorsanız; mutlaka uzman bir hekime danışmalısınız.

Gaz Problemi Olanlar Okusun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akvaryumu olanlar okusun lütfen

akvaryumu olanlar okusun lütfen

akvaryumda yosun önlemek akvaryum yosun önleme NITROJEN DONGUSU : Ilk haftalar eger yeni bir akvaryum kurduysaniz , ve hemen icine balik koyarsaniz burada basarili olma sansiniz cok azdir . Baliklari almadan once onlara evlerini hazirlamamiz lazimdir. Akvaryum bir kucuk dunyadir , hazirlik yapilmasindan da kastim gerekli biyolojik durumu saglayarak baliklarin saglikli yasamasini temin...
  2. Çocuğu olanlar okusun !!!!

Çocuğu olanlar okusun !!!!

Yorum yok!!! Bir gün susmayı öğrendim. Öyle bir sustum ki belki sonsuza kadar susacaktım. Çünkü susmak benim küçücük dünyamda babamla kurduğum iletişim tarzıydı. Babam akşamları eve yorgun dönerdi. Ben bütün gün evde sıkılır onungelişini iple çekerdim. Daha o kapıdan girer girmez boynuna atılır onunla oynamak isterdim. Babamsarılır, öper sonra da, hadi odana git, derdi. Yemek...
  3. yağlı cildi olanlar okusun

yağlı cildi olanlar okusun

cildi yağlı olan hanımlar! Cildinizin temizliğine normal bir bayanın verdiği dikkat, özen ve zamanın iki katını vermeniz gerekli. Dikkat etmeniz gerekenler: - Fast Food yiyeceklerden uzak durmalısınız. - Yağlı gıdalar tüketmemelisiniz. - Kola, fanta gibi asitli içecekler tüketmemelisiniz. - Çikolatayı yeteri kadar az tüketmelisiniz. - Baharatlı yiyeceklerden uzak durmalısınız. - Kuruyemiş...
  4. Kilo problemi olanlara öneriler

Kilo problemi olanlara öneriler

kilo sorunu olanlar kilo problemi olanlar Dünyaca Ünlü Doktor Mehmet Öz kilo problemi olanlara ve zayıflamak isteyenlere önerilerde bulunmuş kızlar... Yaz gelmeden bu önerilere uyup fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz :tik: * Beyazlardan uzak durun: Beyaz ekmek, makarna, beyaz pirinç ve şeker kesilmeli. Bunlara ilaveten şeker, basit karbonhidratlar, yüksek früktozlu mısır şurubu,...
  5. Hamilelikte gaz sancısı olanlar

Hamilelikte gaz sancısı olanlar

gebelikte gaz sancısı,hamilelikte gaz sancısı neden olur,hamilelikte gaz sancısı nasıl geçer,gebelikte gaz sancısı hakkında bilgiler Bu şikayetin oluşmasında en kuvvetli etken muhtemelen gebelik hormonlarına (progesteron) bağlı olarak sindirim sistemi düz kaslarında gevşeme olmasıdır. İlerleyen gebelik aylarında rahmin büyümesi barsakları, mideyi sıkıştırır ve bu organların boşalmasını...

Sayfayı Paylaş