gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gaz sancısına kesin çözüm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

gaz sancısına kesin çözüm nedir bıktım usandım bu sancıdan bişey de yapamıyorum zaten yapabilen biriside değilim ama sancıdan ölüyorum ne yapmamı tavsiye ediyorsunuz ya :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

gaz sancısına kesin çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeklerde gaz sancıları

Bebeklerde gaz sancıları

Bebeklerde, özellikle ilk aylarda durmak bilmeyen ağlamaların nedenlerinden biri de: Gaz sancıları Bu sancılar hemen hemen bütün bebeklerde görülür. Karın bölgesinde gaz toplanması ve bunun yarattığı huzursuzlukla kendini gösterir. Bu bir hastalık gibi algılanmamalı ve küçük önlemlerle azaltılmaya çalışılmalıdır. Zira, gaz sancıları bebeklerde çok sık görülen bir durumdur ve şu ana kadar...
  2. adet dönemi sancılarına çözüm bitkilerde

adet dönemi sancılarına çözüm bitkilerde

Özellikle adet döneminde sancı ve ağrı çeken kadınlar her ay bu dönemi korkuyla bekliyor.Bazen adet sancıları dayanılmaz bir hal alabiliyor.işte bu noktada yine çözüm doğadan geliyor. Prof Dr.İbrahim Saraçoğlu kadınların ağrılı ve sancılı geçen adet dönemlerine karşı civanperçemi bitkisini öneriyor.bu dönemin başlamasına üç gün kala uygulamaya başlanan kür bitimine kadar devam ediyor....
  3. Adet Sancılarına Doğal Çözüm

Adet Sancılarına Doğal Çözüm

Hanımlar sizde benim gibi adet sancısı için hap kullanmak istemiyorsanız. Günde 2 fincan melisa çayı için hem sakinleşiyorsunuz hemde sancılardan kurtuluyorsunuz.Adet öncesi sinirlerinizi yatıştırmak içinde kullanabilirsiniz. Bir tutamını 10 dk kaynatıp biraz demlenmeye bırakın. Şekersiz için.
  4. Bağırsak Gazına Bitkisel Çözüm

Bağırsak Gazına Bitkisel Çözüm

Bağırsak Gazına Bitkisel Çözüm olarak en etkili destek bir bitkinin suyudur ve yüzyıllardır kullanılmaktadır ;bu ürün pek çok marka tarafından üretilir ve heryerde olan ucuz bir üründür Filiskin Yaprağı Suyu özellikle bağırsaklarda gaz sorunu olanlar için ideal bir çözümdür Filiskin Yaprağı Suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz .Bu İşlemi günde aç karnına günde 3...
  5. Ender Saraç'tan Bebeklerde Gaz Sancısına Çözüm Önerileri

Ender Saraç'tan Bebeklerde Gaz Sancısına Çözüm Önerileri

Bebeklerde Gaz Sancısı Ender Saraç Ender Saraç Bebeklerde Gaz Sancısına Öneriler Bebekli anneler iyi bilir melekler, bebek büyütürken en sık rastlanan sorunların başında gaz sancıları gelir. Bakın Dr.Ender Saraç bebeklerde gaz sancısı için nasıl önerilerde bulunmuş :) Ender Saraç bebeklerde gaz sancısı doğumdan bir yada iki hafta sonra başlayıp yaklaşık altıncıya aya devam edebileceğini...

Sayfayı Paylaş