gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gazanya Çiçeği Fotoğrafları

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gazanya çiçeği gazanya resimleri gazanya çiçeği resimleri

Çiçeksever meleklerimiz :) Sizlerle şimdi resimlerini paylaşacağımız çiçeğe hayran olacağınızı düşünüyoruz. Hazine çiçeği de denilen bu çiçeğin değişik tonlarda ve desenlerde çeşitleri var. İşte bunlardan bazıları.. :)

Gazanya Çiçeği Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gazanya Çiçeği

Gazanya Çiçeği

Gazania; toprağın geçirgen olmasına dikkat edin. Soğuktan hoşlanmaz. Güneşe dikerek onu mutlu edebilirsiniz. Tohumdan ya da köklerini ayırarak üretebilirsiniz. Çok tohum döker. Bir sene sonra bahar başında filizlenir ve çoğalır. Solan çiçeklerini düzenli olarak kesmeyi unutmayın. Gazanya Çiçeği; güneş altında sulama yapmayın. Dipten ve akşam saatlerinde yapılan sulama bitkinizin sağlıklı...
  2. Kına Çiçeği fotoğrafları

Kına Çiçeği fotoğrafları

Kına Çiçeği fotoları Kına Çiçeği fotoğrafları Merhaba Sevgili Melek'ler, sizlere ve merak eden tüm misafirlerimize, bu sayfamızda kına çiçeği resimlerini sunuyor ve paylaşımlarımıza devam edeceğiz diyoruz:)
  3. Klark Çiçeği Fotoğrafları

Klark Çiçeği Fotoğrafları

Klark Çiçeği Fotoğrafları Klark Çiçeği Resim Galerisi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda zerafeti ve eşsiz güzelliğiyle beni adeta büyüleyen Klark Çiçeğinin resimlerini sizlerlede paylaşmak istiyorum :) KLARK ÇİÇEKLERİ (Diğer adı: Klarkiya'lar) Küpe çiçeğigiller familyasındandır. Anayurdu ABD'nin batı eyaletleri olan ve o bölge ile Büyük Okyanus'ta deniz araştırmaları yapan Kaptan...
  4. Lobelya Çiçeği Fotoğrafları

Lobelya Çiçeği Fotoğrafları

Lobelya Çiçeği Resimleri Lobelya fotoğrafları Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden sevgili misafirler, Salkım şeklinde mavi çiçekleri bulunan Kuzey Amerika bitkisi (Lobelia). Lobelya çiçeğinin resimlerini, sizlerle ve ilgili tüm arkadaşalrımızla bu sayfamızda paylaşıyoruz.
  5. Tatula Çiçeği Fotoğrafları

Tatula Çiçeği Fotoğrafları

Tatula Çiçeği Resimleri Tatula Çiçeği Fotoğrafları Tatula Çiçeği, adını ilk defa duydum resimlerini inceleyince ilk defa gördüğümüde anladuığım bir çiçek:) Benim gibi Tatula Çiçeğinden habersiz olan Melek'lerimiz için bu sayfamızda v resimlerini paylaşıyorum arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş