gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Gazete kağıtları heykel oluyor

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Gazete kağıtlarından heykel yapımı Gazete kağıtlarını değerlendirme Kağıttan heykel yapımı

Atmayan değerlendiren yaratıcı zekalara hayranım. Tabiki bunları yapmak çin sadece yaratıcı zeka yetmez, el beceriside lazım. O da bende hiç yok malesef. Okulda bile resimlerimi, el işi projelerimi hep ailem yapardı. Tabiki öğretmenlerim anlardı o yüzden aileme çok düzgün yapmamaları konusunda tembihlerdim. İnşallah çocuklarımız bu konuda bana benzemez:lau: Herkes benim kadar yeteneksiz değil tabiki. Bakın meleklerim gazete kağıtlarından nasıl heykeller yapmışlar.

Gazete kağıtları heykel oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sudan Heykeller...

Sudan Heykeller...

William Pye suyun özelliklerini zorlayarak heykeller yapıyor. Hava akımını kullanarak yaptığı çalışmalar dinamik bir görüntü oluşturuyor. Yüzey geriliminin suyun akışında yarattığı dalgaları kullanarak yaptığı heykeller ise pek çok binada ve kamusal alanda kullanılmış
  2. Gazete

Gazete

Geçmişin tek yanlı muhasebesine, geçici heves ve gayretlere, yalan olduğu sonradan çıkan haberlere delalet eder.Rüyada gazete okuyan, yakında umulmadık ve çok ilgileneceği bir olayla karşılaşacak demektir. Gazete daima iyi haber, ferahlık verecek söz olarak yorumlanır.Rüyasında bir gazete aldığını görmek kendisini ilgilendiren geleceği için önemli bir gerçeğe ulaşır. Davranışlarınıza dikkat...
  3. Buzdan Heykeller

Buzdan Heykeller

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Gazete Kağıtlarından yapılmış harika Takılar

Gazete Kağıtlarından yapılmış harika Takılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Kağıt tutucular sofrada moda oluyor

Kağıt tutucular sofrada moda oluyor

Kağıt ttucu modelleri not tutucu kullanım alanları Arkadaşım yemeğe aldı bizi. Harika bir davet yemekleri ve menü hazırlamış. sofrası da çok şıktı. Birde her tabağın yanına kağıt tutucu modelleri koyup nota afiyet olsun yazmış. Hoş olmuştu ben çok beğendim. Sizde misafirlerinize böyle bir süpriz yapabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş