gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gazeteci Cengiz Semercioğlu Baba Oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cengiz semercioğlu, gazeteci, baba oldu, kızı oldu, adı, pera, ile ilgili bilgiler burada melekler

Hürriyet Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu baba oldu melekler :)

Cengiz Semercioğlu ile Sabah gazetsi reklam grup koordinatörü Berna Bayık çiftinin kızları Pera, az önce Amerikan Hastanesi'nde dünyaya geldi.

Çifte bebekleriyle birlikte mutlu ve huzurlu bir ömür diliyoruz :)

Gazeteci Cengiz Semercioğlu Baba Oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Ziyan Oldum

Cengiz Kurtoğlu - Ziyan Oldum

Yazımı yazan kalem dünde kırılmış, Bağırmışım, çağırmışım sesim kısılmış Kara kaplı deftere de ismim yazılmış Var mı böyle bir şey, var mı söyleyin Yaşamaktan yorulmuşum çare söyleyin İstermiydim böyle olsun İsterdim ki zaman dursun Şu dünyada sevenlere Çektiklerim deva olsun Ziyan oldum, ziyan oldum Kaderimin elinde Davacıyım yaşadığım Dünümle bugünüme Bitmez oldu, bitmez oldu...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Gece Olunca

Cengiz Kurtoğlu - Gece Olunca

İçime doluyor sonzuz bir hüzün Nedendir bilemem gece olunca Aklıma geliyor o güzel yüzün Bir garip olurum gece olunca Karanlık gizliyor gözyaşlarımı Kimseler bilmiyor acılarımı Hayalin kaçırır uykularımı sessizce ağlarım gece olunca Son sözün çınlıyor kulaklarımda Kalbimde feryatsın gece olunca Sevmedim hiç neden böyle seveni İçimde sızlarsın gece olunca Karanlık gizliyor...
  3. Cengiz İmren - Bulut Oldum

Cengiz İmren - Bulut Oldum

Görsen ne haldeyim Kırık dökük, eski püskü viraneyim İnsaf bi çareyim!!! Hem yaralı, hem yıkılmış bir haldeyim Öyle bahtsız, öyle yalnız, mutsuzum ki... Ne yaptımsa ne ettimse kavuşmadık Bulut oldum göklerde Yağmura döndüm yağdım yerlere Karıştım sellere.. Bir kuş oldum göklerde Hiç yorulmadan seni aradım Unutamadım! Bir bilsen çok ağladım...
  4. Ayşe Özyılmazel'e Gazeteci Cengiz Semercioğlu'nun Cevabı!

Ayşe Özyılmazel'e Gazeteci Cengiz Semercioğlu'nun Cevabı!

cengiz semercioğlu ayşe özyılmazel yazısı ayşe özyılmazel, cengiz semercioğlunun yazısı, cevabı, neler yazdı, zalime cevap, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dün kü twitter mesajında Ayşe Özyılmazel ,gazeteci Cengiz Semercioğlu'nu zalim ilan etmişti. Eh,Cengiz bey de fazla gecikmedi,cevabını verdi.Yazısını aynen yayınlıyoruz; Ayşe'ye... Kural 1: Sansasyonel...

Sayfayı Paylaş