gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Gazetelerde en çok veya öncelikle hangi yazıları okursunuz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gazete okumaya arka sayfadan başlayan bir ülkenin vatandaşları olarak öncelikle ve daha çok gazetenin hangi bölümünü okursunuz

2. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Gazetelerde en çok veya öncelikle hangi yazıları okursunuz?
    Kesinlikle arka sayfadan başlamam.Ana sayfadan başlarım.Gündemi sıkı sıkıya takip ederim.

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Önce Ana sayfaya bakarım...

Sonra en sevdiğim köşe yazarlarına atlarım hemen...

Sonra da baştan sona devam ederim.

Derbi maçlarından sonra ilk olarak spor sayfası açılır tabi :)

4. minerwa

minerwa Forum Okuru

önce anasayfadan başlıyorum..gündemi meşgul eden politik haberleri okurum mutlaka.. ve sonra sevdiğim köşe yazarlarının makalelerine dönerim hemen..ve en son da malesef 3. sayfa haberlerine bakıyorum..

5. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Elbette anasayfadan başlıyorum önce tüm sayfalara göz atıp dikkatimi çeken haber ve köşe yazılarını okurum daha sonra tekrar başa döner dikkatimden kaçan köşe ve haberleri okurum ..

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

anasayfadan başlar hesabıma gelen ilgimi çeken herşeyi okurum siyaset hariç nefret ediyorum siyasetten:D:D

7. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    önce ana sayfaya göz atarım sonra son sayfaya sonra da 3i sayfa haberleri...ama bayadır gazete okumuyorum netten takip ediyorum

Gazetelerde en çok veya öncelikle hangi yazıları okursunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öncelik Hangisinde ?

Öncelik Hangisinde ?

cevapları alalım :D
  2. En Çok Hangi Fala Baktırırsınız?

En Çok Hangi Fala Baktırırsınız?

Fala inanma, falsız da kalma demişler :) Fala göre hareket edilmez ama çok eğlenceli ve ilginç olabildiği zamanlar da oluyor hani. Siz en çok hangi fala baktırırsınız?
  3. Gazeteleri Neden Enine Yırtamayız?

Gazeteleri Neden Enine Yırtamayız?

gazeteleri neden enine yırtamayız, sebepleri, açıklaması, Sevgili melekler, Elinize bir gazete sayfası alın ve enine yırtmaya çalışın.Ne yaparsanız yapın,düzgün yırtamazsınız.Oysa boyuna istediğimiz düzgünlükte yırtabiliriz.Peki neden? Gazete kağıdının ana maddesinin ağaç olduğunu hepimiz biliyoruz. Bir gazete kağıdında ağacın lifleri yukarıdan aşağıya olacak şekilde gelir.İşte...
  4. Melekler makyaj yaparken öncelik hangi makyaj ürünündür

Melekler makyaj yaparken öncelik hangi makyaj ürünündür

MAKYAJ VE BİZ BENCE BİR BÜTÜNÜZ. BANA KATILANLARI ŞİMDİDEN GÖREBİLİYORUMM HERŞEYDE OLDUĞU GİBİ MAKYAJ YAPMANINDA ADIM ADIM KURALARI VAR ÖNCELİK SIRASI VARDIR.İLK ÖNCELİK HANGİ ÜRÜNÜNDÜR.BELKİ YANLIŞ BİLİYORUZ BELKİ DOĞRU BİLİYORUZ PAYLAŞALIM GÖRELİM;
  5. En çok hangi android kullanılıyor ?

En çok hangi android kullanılıyor ?

Android'e ilişkin gelen yeni raporlar, Lollipop sürümünün ekosistemde tırmanışa geçtiğini gösteriyor. Özellikle 28 Nisan – 4 Mayıs arası toplanan verilerde, Lollipop'un hızlı bir yükselişe geçtiği gözleniyor. Elbette Lollipop'un pastasını aldığı sürüm ise KitKat oluyor. KitKat sürümünü kullanan modellerin Lollipop'a güncelleme almasının yanında, piyasaya yeni çıkan Samsung Galaxy S6 ve S6...

Sayfayı Paylaş