gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Gazeteyi Enine Düzgün Yırtmak Mümkün mü?

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ne kadar uğraşırsanız uğraşın bir gazeteyi asla enine yani sağdan sola doğru düzgün bir şekilde yırtamazsınız. Denemelerinizde mutlaka zig zaglar oluşacaktır. Çünkü gazete kağıdının ana maddesi ağaçtır ve ağacın lifleri yukarıdan aşağıya gelecek şekilde yerleştirilir. İşte bu sebeple gazete sayfasını enine yırtmaya çalışırsanız mutlaka her life rastlayışında zikzaklar çizecektir.

Gazeteyi Enine Düzgün Yırtmak Mümkün mü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk evliliği mümkün mü?

Aşk evliliği mümkün mü?

Çiftler artık aşk evliliği mi mantık evliliği mi gibi klişelerden uzaklaşıyor ve aşkı evliliğe taşıyabilmenin mücadelesini veriyor!. Aşk ve kadın-erkek ilişkileri üzerine yaptığı araştırmalarla tanınan Gorman, fiziksel anlamda yan yana olunduğunda gerçekte kimin ne olduğunun kolaylıkla anlaşılabileceğini ifade ederek, "Biriyle yüz yüze görüşmek gerçekte onun kim olduğunu anlayabilmek...
  2. Siz gazeteyi düzgün bir şekilde enine yırtabiliyormusunuz?

Siz gazeteyi düzgün bir şekilde enine yırtabiliyormusunuz?

Siz gazeteyi düzgün bir şekilde enine yırtabiliyormusunuz? Denerseniz göreceksiniz ki, bir gazete sayfasını yukarıdan asagıya düzgün olarak yırtabilirsiniz. Ancak sagdan sola yani enine yırttıgınızda düzgün yırtamazsınız, muhakkak zikzaklar olusur. Gazete kagıdının ana maddesinin agaç oldugunu hepimiz biliyoruz. Bir gazete kagıdında agacın lifleri yukarıdan aşagıya olacak şekilde gelir....
  3. mümkün mü??

mümkün mü??

Bir insanı sevmek ve asla dönmeyeceğini bile bile boş bir ümitle onu beklemek ne kadar acıymış. aslında sende farkında oluyorsun boş bir umut olduğunun ama yine de bekliyorsun. lanet olası sevda böyle bir şey. neden, ne zaman, niye bu gibi soruları soramıyorsun ki kendine. çünkü bir anda onda buluyorsun kendini. hiçbir şey gelmiyor aklına onunlayken. onunlayken dediğimde uzaktan gülüşünü...
  4. Alzheimer Tedavisi Mümkün Müdür?

Alzheimer Tedavisi Mümkün Müdür?

alzheimer nedir,alzheimer nedenleri,alzheimer belirtileri,alzheimer tedavisi,alzheimer hakkkında bilgiler Karşınızdaki kişinin size anlamsız gözlerle bakıyor olması, size başka bir isimle hitap etmesi, kendini farklı görmesi oldukça endişe verici bir durumdur. Unutmak, çaresizliği anımsatır. Kim olduğunu, nerede ve kimlerle olduğunu unutmak bir insanın başına gelebilecek en kötü bir durum...
  5. Yiyerek zayıflamak mümkün mü?

Yiyerek zayıflamak mümkün mü?

Merhaba melekler, Diyabet hastasıyım ve Tip 2 diyabet adlı bir diyabetin özelliklerini taşıyorum. Bu diyabette aşırı kilo genel özellik. Ben de bu özellik içerisinde yer alıyorum. Kan şekerim sürekli düştüğü için öğün dışşında ara öğünsüz günü geçiremiyorum. Hem yiyip hem nasıl kilo vereceğim. Bununla ilgili internette de detaylı araştırma yaptım hatta diyabet yaşam adlı bir siteden acayip...

Sayfayı Paylaş