gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gazi'de genç kıza ülkücü dayağı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ülkücü dayağı gazi ülkücüleri ülkücülere dayak ülkücü dayağı video gazi üniversitesi ülkücüleri Gazi Üniversitesi öğrencisinde ülkücü bir grup, 24 yaşındaki genç kızı dövdü. Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi öğrencisi Gamze Ö. (24), kantinden çıkmaması üzerine, bir grup öğrenci tarafından darp edildiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Sanat Tarihi Bölümü öğrencisi Gamze Ö., suç duyurusu dilekçesini Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na verdi.

Gamze Ö., Ankara Adalet Sarayı'nda gazetecilere yaptığı açıklamada, bir arkadaşıyla birlikte bugün fakülte kantininde oturduğu sırada, bir grup öğrencinin yanlarına gelerek kantinden çıkmalarını istediğini savundu. Gamze Ö., şunları kaydetti:

"FAKÜLTE REİSİ DEVİR TESLİM İÇİN TOPLANTI YAPACAK, DIŞARI ÇIK"

“Bunu neden istediklerini sorunca, fakülte reisi devir-teslimi için toplantı yapacaklarını söylediler. İtiraz ettim. Beni tartaklamaya başladılar ve küfür ettiler. Karşı koymaya çalışınca 5-6 kişilik bir grup, yumruk ve tekmelerle bana saldırdı. Yere düştüm ve başıma darbe aldım.”

Görevlilerin araya girmelerinin ardından kantinden çıktıklarını ifade eden Gamze Ö., Adli Tıp Kurumu'ndan, “başında ödem ve göğsünde darbe sonucu hiperemi oluştuğuna ilişkin rapor aldığını” bildirdi.

Gazi'de genç kıza ülkücü dayağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. genç kız..

genç kız..

Hazreti Ömer, halifeliği zamanında sütçülerin süte su katmasını yasaklamış ve bu emrini her tarafa duyurmuştu. Şehrin asayişini kontrol etmek için bir gece Medine’de dolaşırken yoruldu ve biraz dinlenmek üzere bir evin duvarına yaslandı. Evin içinde anne ile kızı arasında geçen şu konuşmayı duydu: Anne: — Haydi kızım kalk da sütlere biraz su katıver. Kız: — Halifenin sütlere su katılmasını...
  2. genç kızlar

genç kızlar

Rüyada genç kizlar görmek hayir ve menfaat görecegine delalet eder. Genç ve güzel bir kiz görmek, onunla konusmak, gülüsmek, dünyada saadete, büyük rizka, mala ve paraya delalet eder. Genç olmakla beraber çirkin ve asik suratli kiz görmek, bir söylentiye göre haram mala, diger bir söylentiye göre de kedere ve zarar etmeye alamettir. Bir genç kizi öptügünü görmek, dünyaya baglanmaya ve sevgiye,...
  3. Genç kadına karakolda dayak atıldı

Genç kadına karakolda dayak atıldı

Karakola şikayete gidip dayak yedi Uşak'ın Sivaslı İlçesi'nde aşırı gürültü yaptıkları gerekçesiyle gittikleri karakolda darp edildiklerini iddia eden üçü bayan dört kişi savcılığa suç duyurusunda bulundu. Sivaslı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne şikayet için gittikleri sırada Sivaslı İlçe Emniyet Müdürü M., polis memurları İ. ve H. tarafından darp edildiklerini iddia eden Nurten Peker (32)...
  4. Genç Kız Odalarına Bayılacaksınız!

Genç Kız Odalarına Bayılacaksınız!

2011 - 2012 genç kız odası tasarımlarının hepsi birbirinden güzel. Ben konuyu açarken hepsine bayıldım.. Umarım sizlerde beğenirsiniz.
  5. Genç kızlara güzellik önerileri

Genç kızlara güzellik önerileri

genç kızlara güzellik önerileri ergenlik sivilceleri için çözümler bilgiler burada arkadaşlar. Ergenlik döneminde ki kız ve erkeklerin ergenlik sorunlarının başında ergenlik sivilceleri gelir. Bunun için sizlere daha önce ergenlik sivilceleri tedavisi için çözümler, öneriler sunmuştuk. Şimdi ise yine ergenlik döneminin olumsuz ruh etkilerinden olan çirkinlik hissi için çözümler sunuyor ve...

Sayfayı Paylaş