gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Gazze'de biri kız çocuğu 5 ölü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Gazze Şeridi'nin Gazze kentinde dün meydana gelen patlamada 5 Hamas üyesinin ve 6 yaşındaki bir kız çocuğunun öldüğü bildirildi. Hastane yetkilileri, dün geç saatlerde kentin kalabalık sahil şeridinde park halindeki bir araçta meydana gelen patlamada yaralanan 2 Hamaslının bugün hayatını kaybettiği belirtti.
    Patlamada, aralarında saha komutanının da bulunduğu 3 Hamas üyesi ve kız çocuğunun öldüğü bildirilmişti.

Bu son kayıpla ölü sayısı 6'ya yükselen patlamada 15 kişinin de yaralandığı kaydedildi.

Bu arada El Fetih'ten yapılan açıklamada, Hamas güvenlik yetkililerinin, dünkü patlamadan sonra bugün Fetih yandaşı onlarca kişiyi gözaltına aldığı bildirildi.

Sahil şeridindeki patlama, Gazze'de aynı gün içinde düzenlenen 3. saldırı olmuştu. El Cezire adlı kafede düzenlenen ilk saldrıda, saldırganla 3 kişi yaralanmıştı. Hamaslı milletvekili Mervan Ebu Ras'ın evinin dışında meydana gelen patlamada can kaybı ya da yaralanan olmamıştı. Maddi hasara yol açan patlamayla ilgili bir kişi gözaltına alınmıştı.

haber7.com

Gazze'de biri kız çocuğu 5 ölü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küçük bir kız(oğlan) çocuğuyum,

küçük bir kız(oğlan) çocuğuyum,

Ben; küçük bir kız çocuğuyum, sevgine aşık Bir sözünle dünyaları feth eden, bir sözünle sahip olduğu her şeyi yitiren Ben; küçük bir kız çocuğuyum, gece yastığına sen diye sarılan Korktuğunda seni düşleyen, tüm oyunlardan oyuncaklardan, Seni daha çok seven Ben; küçük bir kız çocuğuyum, Senden büyüyebilmeyi,öğrenmeyi öğrenen, Seninle büyümek isteyen...
  2. Gazze'de ölü sayısı 854'e çıktı

Gazze'de ölü sayısı 854'e çıktı

Filistin acil yardım servislerine göre, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarında ölü sayısı 854'e çıktı. Gazze Şeridi Acil Yardım Servisi Başkanı Muaviye Hasaneyn, yaptığı açıklamada, bölgede yeni cesetlerin bulunmasıyla ölü sayısının 854'e çıktığını söyledi. Ölenlerden 270'inin çocuk olduğunu belirten Hasaneyn'e göre saldırılarda 3 bin 940 kişi yaralandı. Hasaneyn, ''Cebaliye ve Beyt...
  3. Kız çocuğu bir nimettir

Kız çocuğu bir nimettir

islamda bebek cinsiyeti Sual: Kız çocuğu olunca üzülenler oluyor. Kız çocuğunun dinimizdeki yeri nedir? CEVAP Kız, çocuğu olunca üzülmek, hele hele anneyi suçlamak çok yanlıştır. Kur'an-ı kerimde mealen, (Allah dilediğine kız, dilediğine erkek çocuk bahşeder. Kimine hem erkek, hem kız çocuğu verir, dilediğini de kısır bırakır. Her şeyi hakkı ile bilen ve her şeye gücü yeten ancak Allah’tır)...
  4. hala küçük bir kız çocuğuyum....

hala küçük bir kız çocuğuyum....

HaLa Küçük ßir Kız Çocuğuyum " HaLa Yüksék Sésé KırıLır, HaLa KoLumu Sértçé Tutarsan AğLarım ßana PahaLı ŞéyLér ALma ELma Şékériné ßayıLırım Né OLur Tut ELLérimi YaLnızLıktan Korkarım Çok Canım Acıyor SöyLé Géçér Mi? Né Kadar ßüyüméLiyim ? Uyusam ßitér Mi? ßu GözyaşLarı ßaLıkLara Yétér Mi? Küçük Dünyam ßu Sarsıntıya Dirénir Mi?
  5. kızımı başka bir çocuk ısırdı :(

kızımı başka bir çocuk ısırdı :(

Arkadaş toplantısındaydık.Arkadaşımın kızı geldi benim kızımı ısırdı, ama ne ısırma.Ben nasıl davranacağımı şaşırdım, yani sonuçta o da çocuk.Arkadaşım da çok mahcup olduü, o da kaldı. Böyle durumlarda çocuklara nasıl davranmak lazım. ne öğretmek lazım, of aklım karıştı :S

Sayfayı Paylaş