gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gazzella'dan muhteşem ikili

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gazzella'dan muhteşem ikili
    5 mm sünger, 3.5 mm keçe destekli, ısıya dayanıklı özel dokuma kumaşı, ergonomik içe kıvrık ayak özelliği ile özellikle bel problemi olan bayanlara oturarak ütü yapabilme imkanı sağlayar.
    Çift kızaklı mükemmel denge, çocuk emniyet kilidi, açılır-kapanır ütü taşıma tablası ile katlandığında sadece 8 cm yer kaplayan ve evinizde yer işgal etmeyen fonksiyonel, özel kutusunda ve Türkiye'de ilk kullanma kılavuzlu yeni Gazzella Squad Ütü Masası ile, sürekli ve yoğun buhar sağlayan, çarşaf ve nevresimleri kat kat, giysileri askıda, perdeleri asılı iken, dikey ve güçlü-sürekli buharıyla ütüleyebilirsiniz.

[​IMG] Yüksek watt'lı ütülere kıyasla ancak 1/3 elektrik sarfiyatı yapar, etkili buharı ile çok daha kısa sürede ütüleme işlemini bitirerek size zaman kazandırır. 1 lt su ile kesintisiz 1.5 saat ütüleme yapabilirsiniz. Üzerinde kireç barındırmayan özel paslanmaz kazanı ve kaygan lnox tabanı ile, kendi küçük ama ütüleme yaparken adeta devleşen Gazzella Süper Mini 2020 ile birlikte kolaylık ve mükemmellği keyifle yaşayın.

Gazzella'dan muhteşem ikili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem İkili Burada

Muhteşem İkili Burada

Muhteşem İkililer :)
  2. muhteşem ikili birarada

muhteşem ikili birarada

Buhran abiii ve Şahika Koçarslanlı aynı filimde birada olursa nasıl olur kulağa çok hoş vede komik geliyor değil mi?... İKİSİ BİR FİLMDE! AVRUPA YAKASI'NIN EN KOMİK KARAKTERLERİNDEN BURHAN VE ŞAHİKA AYNI FİLMDE OYNAYACAK. CNNTURK'teki 'Nası Yani?' programına konuk olan ve mizahçı Vedat Özdemiroğlu, Engin Günaydın'ın yazdığı bir filmde oynayacağını söyledi... Günaydın'ın senaryoda Tokat'ta...
  3. işte muhteşem ikili

işte muhteşem ikili

ünlü ses sanatçıları biraraya gelirse nasıl bi ses ortaya çıkar deyatlar haberimizde...... BU ŞEHİRDE SEVMEDİ KİMSELER BENİ DEMİR DEMİRKAN GİTARDA, FAHİR PİYANOSUNUN BAŞINDA, SERTAB MİKROFONUN ÖNÜNDE, YUKARIDAKİ SÖZLERE BESTE YAPIYORLAR. Sertab'ın yeni Türkçe albümü için uzun süre dillerden düşmeyecek bir şarkı daha doğuyor. Sertab çok mutlu. 'Bir yanımda Demir, bir yanımda en iyi arkadaşım...
  4. İkili Avatarlar

İkili Avatarlar

ikili avatarlar Neden bilmiyorum ama ben kullanmasam da bu tür avatarları çok seviyorum.Fotoğrafçılığa olan aşkımı körüklüyorlar. :) Bakalım siz de beğenecek misiniz meleklerim..
  5. İşte Ezel'i yazan muhteşem ikili

İşte Ezel'i yazan muhteşem ikili

Diziyi başladığı günden beri büyük bir zevkle izleyen ve yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekleyen bir seyirci olarak senaristlerini merak ediyordum... Oldukça güzel bir hikayeyi kaleme alan bu iki saneristlerimizin röportajına bi göz atalım... Ezel 'in senaristleri Kerem Deren ile Pınar Bulut, iki yıldan fazla zamandır bu diziyle yatıp kalkıyor. Edebiyatın hayattan ayrı...

Sayfayı Paylaş