gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gdo açılımı gdo anlamı

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gdo nedir
    gdo anlamı

Merhaba Sevgili Melek'lerim ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizler için ve konuyla ilgili olan diğer tüm arkadaşlarımız için bu sayfamızda gdo ne demek öğreniyoruz :)

Gdo: Bir canlının gen diziliminin değiştirilmesi ya da ona kendi doğasında bulunmayan bambaşka bir karakter kazandırılması yoluyla elde edilen canlı organizmalara "Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar", kısaca GDO adı veriliyor.

ßeLeN bunu beğendi.
Gdo açılımı gdo anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açıl lalem açıl...

Açıl lalem açıl...

Mobilya tasarımcısı Kadir Peker, ilginç, bir o kadar da foksiyonel bir tasarıma imza attı. ‘Lale’ adlı oturma grubu tasarımı, tıpkı bir lale gibi açılıyor, istenildiğinde ise kapatılabiliyor. Genç yetenekleri ortaya çıkarmak, onlara fırsat tanımak amacıyla düzenlenen yarışmalar çoğu zaman bu amacına ulaşıyor. Aslında hiç akıllarında yokken birdenbire yarışmalarla adını duyuran gençler,...
  2. GDO Gerçeği

GDO Gerçeği

mamalarda gdo varmı bebek mamalarında gdo varmı silacılık oyunları Sofranızda genetiği değişmiş ürünlere hazır mısınız? Geçtiğimiz hafta içerisinde tarım sektöründe en çok tartışma yaratan konulardan biri olan genetik yapısı değiştirilmiş organizmalı (GDO) ürünlerin Türkiye’ye ithalatına ilişkin önemli bir yönetmelik çıktı. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın ‘Gıda ve Yem Amaçlı Genetik...
  3. GDO Nedir?

GDO Nedir?

Genetiği Değiştirilmiş Gıda Nedir? Bilimadamları 25 yıl önce, genleri DNA’dan ayırarak başka bir canlıya yerleştirebilceklerini keşfettiler. Bir canlıdaki genetik özelliklerin kopyalanarak, bu özellikleri taşımayan bir canlıya aktarılması sonucunda üretilen yeni canlıya Genetiği Değiştirilmiş Organizma (GDO) deniyor. Özellikle 1980’lerden sonra bitki biyoteknolojisi alanında önemli gelişmeler...
  4. gdo ne demek

gdo ne demek

gdo ne demek gdo anlamı nedir Arkadaşlar gdo ne demek bilen var mı ya çatladım arıyorum araştırıyorum bulamıyorum gdo ne demek diye:S
  5. anlam

anlam

lütfen sözlerin bir de anlamları yazarmısınız ama başka yerlerden bularak değil kendi fikirlerinizle :( Lütfen ....

Sayfayı Paylaş