gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gdo ne demek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

gdo ne demek gdo anlamı nedir
    Arkadaşlar gdo ne demek bilen var mı ya çatladım arıyorum araştırıyorum bulamıyorum gdo ne demek diye:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

gdo ne demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  2. GDO Gerçeği

GDO Gerçeği

mamalarda gdo varmı bebek mamalarında gdo varmı silacılık oyunları Sofranızda genetiği değişmiş ürünlere hazır mısınız? Geçtiğimiz hafta içerisinde tarım sektöründe en çok tartışma yaratan konulardan biri olan genetik yapısı değiştirilmiş organizmalı (GDO) ürünlerin Türkiye’ye ithalatına ilişkin önemli bir yönetmelik çıktı. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın ‘Gıda ve Yem Amaçlı Genetik...
  3. GDO Nedir?

GDO Nedir?

Genetiği Değiştirilmiş Gıda Nedir? Bilimadamları 25 yıl önce, genleri DNA’dan ayırarak başka bir canlıya yerleştirebilceklerini keşfettiler. Bir canlıdaki genetik özelliklerin kopyalanarak, bu özellikleri taşımayan bir canlıya aktarılması sonucunda üretilen yeni canlıya Genetiği Değiştirilmiş Organizma (GDO) deniyor. Özellikle 1980’lerden sonra bitki biyoteknolojisi alanında önemli gelişmeler...
  4. Gdo açılımı gdo anlamı

Gdo açılımı gdo anlamı

gdo nedir gdo anlamı Merhaba Sevgili Melek'lerim ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizler için ve konuyla ilgili olan diğer tüm arkadaşlarımız için bu sayfamızda gdo ne demek öğreniyoruz :) Gdo: Bir canlının gen diziliminin değiştirilmesi ya da ona kendi doğasında bulunmayan bambaşka bir karakter kazandırılması yoluyla elde edilen canlı organizmalara "Genetiği...
  5. Selfie Nedir? Ne Demektir?

Selfie Nedir? Ne Demektir?

selfie nedir, selfie ne demektir, selfie anlamı Sevgili melekler, son zamanlarda sıklıkla duyduğunuz "selfie", bir instagram çılgınlığı. Resim paylaşma platformu olan instagramda yayılan bu çılgınlık, hesap sahiplerinin kendi kendilerine resimlerini çekip bunu sosyal paylaşım hesaplarından yayınlamalarına deniyor. Son olarak geçtiğimiz gece düzenlenen Oscar Ödül Töreninde sunucu...

Sayfayı Paylaş