gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

gebe kalamamak

Konu, 'Gebelik' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

gebe kalamamak Merhaba Sevgili melekler; bana çok ilginç gelen bir konu var hamile kalmak neden artık bu kadar zorlaştı insanlar ilkgece den hamile kalmamak için korunuyorlar sonrasında ise aradan 1 yıl yada daha az yada daha aşkın bir süre sonrasındada hamile kalamıyorlar bu çok ilginç bişey ya ilk birleşmede hamile kalınıyor yada sonrasında zorlaşıyor enteresan bence.......

gebe kalamamak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebe muayenesi

Gebe muayenesi

hamilelik kaç hafta sürer 32 haftalık bebek kaç aylıktır 28 haftalık gebelik kac aylık olur 21 gebelik aylıktır hafta sürer Gebelik muayenesinde amaç istenenler gebeliğin annenin sağlığını bozmadan sağlıklı bir bebeğin doğumu ile sonlanmasını sağlamaktır. normal gebelik son adet tarihinden sonra ortalama 280 gün veya 40 hafta sürer. GEBELİK SÜREÇLERİ NELERDİR? Gebelik klasik olarak 13-14 er...
  2. gebe kalamayanlar

gebe kalamayanlar

merhaba arkadaşlar 4 aydır gebe kalaımuroym 3 yaşında kızım var o çok kolay olmuştu şi mdi olmuyor ne yapıcam ben denediysem olmadı lütfen yardım. ..
  3. Gebeyim Uçağa Binebilir miyim?

Gebeyim Uçağa Binebilir miyim?

hamileler uçağa binebilir mi gebeler uçağa binebilir mi Sevgili melekler, özellikle ve özellikle tedaviyle gebe kalan kadınların her konuda titizlik göstermesi ve bebeğini kaybetmesi korkusu yaşaması gayet doğal. Sırf bu sebepten normalde pek de önem verilmeyen durumlar akıllarda soru işaretleri bırakabiliyor. Gebeyken uçağa binilip binilemeyeceği de sorusu da bunlardan biri. Uzmanlara göre...
  4. Psikolojik nedenlerden hamile kalamamak mümkünmü?

Psikolojik nedenlerden hamile kalamamak mümkünmü?

stres gebe kalmaya engelmi,stres gebe kalmada sıkıntı yaparmı,stresin gebe kalma üzerindeki etkisi,stres ve hamile kalamama hakkında bilgiler Bazı kadınlarda psikolojik nedenlerle ve aşırı sitres ve iş yorgunlugu ile hamile kalamama ihtimalı çok yüksektir kadın hastalıkları gebe kalmamanızı etkileyebilir kadın dogum doktoruna giderek sizlerde detaylı bilgi alabilirsiniz gebe kalamamak bir...
  5. hamile kalma olasılıgım nedir ?

hamile kalma olasılıgım nedir ?

arkadaslar aranıza yenı katıldım. son adet tarıhım 10 subat 2016 24,25 yumurtlama gunum 19,21,23,25 te cınsel ılıskım oldu. 8 ,9 ocak adet olmam gerekıyordu olmadım su an 3,4 gunluk bır gecıkme soz konusu fakat dun beta hcg yaptırdım sonuc 1,2 gebelık yok. benım durumumda olup daha sonra hamıle kalan varmı bı hafta sonra falan yukselmesı olası bır durummudur? hamılelıge daır hıc bır...

Sayfayı Paylaş