gebe
  1. bircehavva

bircehavva Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

gebe kalamayanlar

Konu, 'Gebelik' kısmında bircehavva tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar 4 aydır gebe kalaımuroym 3 yaşında kızım var o çok kolay olmuştu şi mdi olmuyor ne yapıcam ben denediysem olmadı lütfen yardım. ..

2. Mevlana

Mevlana Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    860
    Ödül Puanları:
    113
    Cnm insallah en kisa zamanda gelir kizina bir kardes daha 4ay uzun bir sure degil sIkma canini..

bircehavva bunu beğendi.
  3. Mevlana

Mevlana Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    860
    Ödül Puanları:
    113
  4. bircehavva

bircehavva Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
gebe kalamayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebe muayenesi

Gebe muayenesi

hamilelik kaç hafta sürer 32 haftalık bebek kaç aylıktır 28 haftalık gebelik kac aylık olur 21 gebelik aylıktır hafta sürer Gebelik muayenesinde amaç istenenler gebeliğin annenin sağlığını bozmadan sağlıklı bir bebeğin doğumu ile sonlanmasını sağlamaktır. normal gebelik son adet tarihinden sonra ortalama 280 gün veya 40 hafta sürer. GEBELİK SÜREÇLERİ NELERDİR? Gebelik klasik olarak 13-14 er...
  2. hamile kalamayanlar sorunlarımızı burada paylaşalım

hamile kalamayanlar sorunlarımızı burada paylaşalım

hamile kalamayanlar gebe kalamayanlar hamile kalamayanların sitesi kalamayanlara tavsiyeler düşükten sonra mrb ben 2 senelik ewli bi bayanım 1.5 senedir korunmadığımız halde gebe kalamıyorum ve şuanda tedavi aşamasındayız 2 aydayız ve yine başarısız olduk çok üzüzlüyorum acaba benimle aynı şeyleri yaşayan kaç bayan var aranızda......
  3. Fsh nedir?? Fsh hormunuyla başı dertte olanlar gebe kalamayanlar buraya...

Fsh nedir?? Fsh hormunuyla başı dertte olanlar gebe kalamayanlar buraya...

BU bölümunde fsh kadınlık hormonu hakkında bilgi verelım ve fsh yükseklıgı yüzünden gebe kalamayan arkadaşlarımızla bu konuyu konusalım fsh ile mücadele eden varmı fsh degeri yüksek olupta gebe kalabilen arkadaşlarım sizi buraya bekliyorum..
  4. Sorun olmadığı halde gebe kalamayanlar

Sorun olmadığı halde gebe kalamayanlar

MERHABA 5 ay gebe kalamadım ama normalde ilk ilişkide gebe kalan biriydim. dr um herşey normal demişti. ilaç tedavisi uygulayacaktık ama o ay gidemedim. çocuk yapmaktan düşünmekten vazgeçtim dolayısıyla stres yok oldu . birde korunan kadınların 4 ay 5 ay gebe kalmaması normalmiş. derken adet oldum iyice vazgeçtm ki bu ay gebe olduğumu farkettim iki gün önce öğrendik ama henüz göremedik 2...
  5. hamile kalma olasılıgım nedir ?

hamile kalma olasılıgım nedir ?

arkadaslar aranıza yenı katıldım. son adet tarıhım 10 subat 2016 24,25 yumurtlama gunum 19,21,23,25 te cınsel ılıskım oldu. 8 ,9 ocak adet olmam gerekıyordu olmadım su an 3,4 gunluk bır gecıkme soz konusu fakat dun beta hcg yaptırdım sonuc 1,2 gebelık yok. benım durumumda olup daha sonra hamıle kalan varmı bı hafta sonra falan yukselmesı olası bır durummudur? hamılelıge daır hıc bır...

Sayfayı Paylaş