Gebe kalmak için doğru birleşme

EE ilham gelmis topik acmisin :) sag ol guzu iyi olmus burada birsürü anne adaylarina moral ve ümit vermek icin burdayiz sende bi kanitisin :)
hadi bakam bu topigi okmayan galmassssinng ha gayret ediverin biseylerde site hamislerle dolsung bea

amin insallah :)

EE ilham gelmis topik acmisin :) sag ol guzu iyi olmus burada birsürü anne adaylarina moral ve ümit vermek icin burdayiz sende bi kanitisin :)
hadi bakam bu topigi okmayan galmassssinng ha gayret ediverin biseylerde site hamislerle dolsung bea

Canım benim:kiss:Olmiycak bir şey değilki şimdi tıp okadar ilerlediki bir ölüme çare yok :)Bizim yapacağımız önce Allahtan yardım isteyerek dua etmemiz ardından yüksek moralli olmamız Yumoşlarımızı tkip ederk doğru birlikteliği ayarlamamız olucak olucak inşallah ben inanıyorum bir tanem:kiss:

var ya hersey zaman hersey hayir
ikisini ayni deng getirdingi oluyor cnm amma seng getiremeyingce böle bakinip durursung :)

neyseke böle bi site va ki bulusup derrtlesiok dimi :)

Evet bu sitede olmamız gerçekten büyük şans tam hayata dair ümitlerin tükenmişken büyük bir sevgi desteğiyle teselli buluyorsun..

var ya cokta abartmayacaksin bi istegini bence (söylemesi kolay belki) ama
olmadanda mutlu yasamasini bileceksin esinin ve senin hayatin yinede devam ediyor olmasi lazim tabi siteye de girip bakarsin merak ediyorda olursun bakarsin ama kendisini olmadi diyede kahretmek ve mutsuz etmek bence yazik.

herseyin tabiki bi zamani var ve tabiki her kadin anne olmak ister ama ömrü boyunca anne olamayanda var :-/ malesef ama bence yinede bi sekil o noksanlik olsabile hayata tutunup mutlu olmak (olabilmek) önemli :)

bende mesela deniyorum olmuyor ama yinede mutluyum belki az denedim o da olabilir 9 ay fazla da degil ama hüsrana ugramiyorum her test yapip negatif cikinca.

ben herseyin hayirlisi olacagina inandigim icin rahatim

sunuda eklemem gerek benim zaten bi kizim var. plansiz ve sürpris oldu bize ama ozamanlar kuskudaydim olurmu yapabilirmiyim hem okul hem cocuk diye. emin degildim

ve oluyormus hersey zamaninda ve hayirlisiysa oluyormus hersey.

hic ümidi yitirmeyeceksin ve hayirlisina inandigin zaman zaten mutlu oluyo insan
allah daha beterinden korusun.....
allaha emanet olun

öpüldünüz

1 oğlum var doğum kontrol hapı kullanıyordum bıraktım 4aydır kullanmıyorum acaba niye hamile kalamıyorum cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekürler...

ben 18 yaşındayım 1;5 senedir evliyim bütün testlerimi yaptırdım bir sorun çıkmadı en son doktora gittiğimde bana hamile kalmaya hazırsın ama yumurtalıkların yavaş çalışıyoo dedi acaba hamile kalabilirmiyim adetimin 3 cü günü tekrar gidecem
cevap yazarsanız sevinirim

Gebe kalmak için doğru birleşme adlı konumuz yeni bilgilerle güncellenmiştir. Hamile kalmak için çiftlerin üreme ile ilgili problemlerinin olmaması gerekiyor. Hamilelik aslında birkaç adımdan oluşan oldukça karmaşık bir süreçtir. Her şey sperm hücreleri ve yumurta ile başlar.Bir sperm hücresi bir yumurtayla birleştiğinde buna döllenme denir. İmplantasyon genellikle döllenmeden yaklaşık 6 gün sonra başlar ve tamamlanması yaklaşık 3-4 gün sürer. Bir çok çift yanlış zamanlama da birlikteliği sağladığı için gebelik elde edememektedir. Bununla ilgili konu içine yerleştirdiğimiz linkleri incelemenizi öneriyoruz. Sevgili takipçilerimiz ; Konuya dair soru ve yorumlarınızı bu başlık altın dan yönlendirebilirsiniz. Sorularınıza en kısa zaman da yanıt verilecektir.

Geri