gebe kalmak için neler yapıyoruz

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. hamile kalmak için iğne tedavisi tek yumurtalıkla hamile kalınır mı tek yumurta ile kalınır mı yumurtayla süt buharı
    Anne olabilmek için ne tür aşamalardan geçtik neler yaptık melekler hep beraber bakalım kendimden başlıyim
    evliliğimin 11 ayında dr gittim önce klomene başladık yanında pregnil iğne
    6 ay böyle devam ettik
    sonrası rahim filmi
    arkasından 3 aşılama
    aşılamadan sonra lapraskopi kanallar tüpler tıkalı ve yapışıklık saptandı olumlu olan sadece kanallardardan birinde sızıntı şeklinde açıklık ve yumurta rezervimin iyi olması 6 ay ilaçsız dönem
    sonrası dr tüp bebeğe karar verdi bizsse kararsızdık
    ondan sonra başladık onun bunun dediğine ebegümeci haşladım suyunu içtim ve buhar banyosu yaptım süt kaynattım buhar banyosu yaptım ayaklarımda yazın bile çorap vardı bol bol anason ve kekik çayı içtim her öğün tere yedim türbeye gittim muska yaptırdım:hhh: biz böyle tüp bebek olayını salladık sonra bir gün bir gazetede tıkalı kanalların kateterle açılabileceği haberini gördük DR la irtibata geçtik film çekip göndermemi istedi tekrar çekip gönderdim DR hamile kalmam için hiç bir sebebin olmadığını dedi YANİ 7 yıldır gittiğim dr dan farklı konuşmuştu aradan bir kaç yıl geçti ve tüp bebeğe karar verdik muayene olduğumda durum eskisindende kötü olmuştu yumurta rezervimde azalma olmuştu daha önceleri yumurta sayım 15 ken şimdi 450cc gonalf kullanmama rağmen ultrasonda 4 tane görünüyordu yumurta toplama işleminde iki tane olduğu görüldü diğer ikisi boşmuş iki embriyom vardı ikiside bir gün arayla gelişimlerini durdurdu evet anlamıştım erken yaşta tüp bebek yapın deyimini ama iş işten geçti siz siz olun tüp bebeği ertelemeyin gerçekten yaş faktörü çok önemli ama ümidinizide asla kaybetmeyin asla çocuğunuzun olmayacağını düşünmeyin olumlu düşününki olumlu olsun :)

6 kişi bunu beğendi.
  2. Cevap: gebe kalmak için neler yapıyoruz

Canımın içi hiç sıkma canını Rabbim zamanı geldiğinde eminimki yavrunuzu size verecektir gönlünüzü ferah tutun Allah büyüktür:)
    3 kişi bunu beğendi.
  3. Cevap: gebe kalmak için neler yapıyoruz

Sağol benim kadim dostum:kiss: inşallah olacak bende senin oğluna verecem kızımı:)
    1 kişi bunu beğendi.
  4. Cevap: gebe kalmak için neler yapıyoruz

adminime katılıyorum çitosunn ...bende 1 sene beklemiştimm çok şükür şimdi 2 yaşında bir oğluşum varr ama ikinciyi istiyoruzzz hadi hayırlısı olsun hakkımızdaaa:):):)
    2 kişi bunu beğendi.
  5. Cevap: gebe kalmak için neler yapıyoruz

ben doktora gittim ikinci bebiş için hormon tahlili yaptı bana tek yapmam gereken stersten uzak dur dedii ve diyet önerdiii....emin olll morelin en akdar ii olursa sterseten ne kadar uzak olursan ne kadar dilersen RABBİM en kısa zamanda veriyor inşallahh verir herkesee nasip eder...
    2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ebegümeci buharına oturmak

,
  2. soğan buharına oturmak

,
  3. soğan suyu tüpleri açarmı

,
  4. vicks buharına oturmak,
  5. hamile kalmak için vicks,
  6. soğan kürü tıkalı tüpleri açarmı,