gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Gebe kalmanın en yüksek olduğu zamanı kolayca hesaplayın

Konu, 'Gebelik' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

ne zaman hamile kalmam hamile kalmanın yüksek olduğu günler kalmamanın nedenleri Ne zaman gebe kalırım, şu gün şu tarih mi diye hesaplamak biraz zor ama bu linkte hesaplayabilirsiniz.
    Dogrumu çıkıyo diye merak edenler vardır.Benim bazı yakınlarım,tanıdıgım kişiler bu hesaplamayı yaparak hamile kaldılar, ilk bende tesadüftür falan demiştim inanmamıştım. Ama sonra söyleyenlerde dogru çıktığını onaylayınca sizlerle paylaşmak istedim buyrun sizde hesaplayın ve hangi tarih oldugunu ögrenin denemekle hiç bişey kaybetmeyiz :):)

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Gebe kalmanın en yüksek olduğu zamanı kolayca hesaplayın
    Paylaşım için teşekkürler canım bu hesaplayıcı bana cok ama cok yardımcı olacak... bu siteyi biliyordum ama hiç denemiyordum yumurtlama gunlerini heaplamak için...

3. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşım verdiği tarihte adetim yeni bittiği gün olamzki bende bi sorun var herhalde:(

Gebe kalmanın en yüksek olduğu zamanı kolayca hesaplayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En uygun gebe kalma zamanları

En uygun gebe kalma zamanları

takvim hesabı gebelik gebe kalma takvimi hesaplama en uygun gebe kalma günü gebelik zamanları hamile takvimi hesaplama Etiketler: gebe kalmak, gebe kalma günleri, gebe kalmak istiyorum, en uygun gebelik tarihi hesaplama, gebelik tarihi hesaplama, hamile kalma günleri, hamile kalma günleri hesaplama, hamile kalma günü hesaplama, hamile kalma gün hesabı, gebe kalma günleri, gebe kalma günü, gebe...
  2. Kolay gebe kalmanın yolları..Tüyolar burada buyrun melekler..

Kolay gebe kalmanın yolları..Tüyolar burada buyrun melekler..

gebe,kolay hamile kalmak için,gebelik, gebelik tüyoları Yapılan araştırmalara göre bebek sahibi olmak isteyen birçok kişinin hamile kalması yaklaşık 6 ay kadar sürüyor ve aralarından sadece yüzde 85’ i o yıl içinde ancak bebek sahibi olabiliyor.. Gebe kalma süresini hızlandırmak isteyen bayanlar için öneriler: Vücut Ağrılığı ve Egzersizin Etkisi Belirgin derecede düşük kilolu ya da...
  3. Hamile kalmanın yüksek olduğu dönemler

Hamile kalmanın yüksek olduğu dönemler

Arkadaşlarım hamile kalma riskinin az olduğu ve en yüksek en riskli olduğu dönemlerle bana hamile kalma olasılığının yüksek olduğu dönemleri yazar mısınız. Neye dikkat edicem ben evleneli 6 ay oldu eşim beek diye tutturdu korunmuyoruz ama yinede öğrenmek istiyorum. Sizler tecrübelisiniz banada yardımcı olun nolur ablalarım...
  4. Kadınların gebe kalma özellikleri ne zaman azalmaya başlar ?

Kadınların gebe kalma özellikleri ne zaman azalmaya başlar ?

Tüp Bebek,tüp bebek tedavisi,yumurta kalitesi,AMH testi,düşük,kadınların doğurganlığı,kadınlarda doğurganlık yüksek olduğu dönemler hakkında bilgiler Bir kadının doğurganlığı 35 yaşından itibaren önemli ölçüde düşmeye başlar. Yaşla birlikte azalan yumurta sayıları tüp bebekteki başarıyı düşüren önemli bir konudur. Yine, yumurta kalitesi ve döllenme oranları da 35 yaşından itibaren...
  5. En kolay nasıl hamile kalınır?

En kolay nasıl hamile kalınır?

Bebek sahibi olmak isteyen çiftler hayatın diğer alanlarında olduğu gibi bu konuda da plan yapmak zorunda kalmaktadırlar. Çocuk sahibi olmayı sürekli erteleyen çiftler hamilelik kararı verildiğinde ise geç kalınmışlığın telaşıyla daha kolay hamile kalmanın yollarını arıyor. Gebelik ancak belli şartlar yerine getirildiğinde oluşabilir. Ayrıca 12 ay düzenli ilişkiye rağmen hamilelik...

Sayfayı Paylaş