gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gebe Meleklerimiz Doğumu Nerede Yapacaksınız ?

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili gebe meleklerimiz, artık gün sayıyor, minik bebeğinizi kucağınıza almak için sabırsızlanıyorsunuz, biliyoruz :) Allah hepinizi sağlıkla bebeklerinize kavuştursun inşaallah :) Sizden ricamız doğumu yapacağınız yerle ilgili bilgileri ve nedenlerini paylaşmanız. Zira bu bilgiler sizin oturduğunuz şehirlerde oturanlara da ışık tutacaktır, fikir olacaktır. :tik:

Evet, kısmetse doğum nerede olacak ? Neden orada olacak? Fiyatlar nasıl ? :)

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Benim yazmamin birine faydasi olurmuki hahaha biri cikipta buraya gelip dogum yapmak istermi?!
    - - - Updated - - -

Benim yazmamin birine faydasi olurmuki hahaha biri cikipta buraya gelip dogum yapmak istermi?!

TİTAN bunu beğendi.
  3. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    valla ben çankırıda karatekın hastanesınde yapmıstım doğumumu normal doğumdu doğumda ebelere küüfür bıle etmısım hahaha bısey demedıler onlar okadar ıyıydı yanı çankırı gibi biyerde çok ıyı bı hastane yanı kartekın hastanesı temız ve ılgi yonündende çok guzel ben hosnut kalmıstım yanı anam kım çankırıda yasıyokı bu yazdığımın kım efaydası olcak

TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hiç belli olmaz, belki biri okuyacak ve size dua edecek ne biliyorsunuz :D:D

Bilgiyi paylaşmak lazım, herkes faydalanasın :D:D

5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Ben Allah kismet ederse oglumu Almanyada benim dogdugum hastanede dünyaya getirecegim... :D Masrafim ise sifir, herseyi sigortam karsiliyor.. Insallah bebegim saglikli bir sekilde hayirlisiyla dünyaya gelir. Amin :D:D

Son düzenleme: 21 Şubat 2013
    TİTAN bunu beğendi.
  6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Smi doğduğun hastane ha, ne güzel :)

smiley bunu beğendi.
  7. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
    muğla :D inşallah :)

TİTAN bunu beğendi.
  8. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    evet titanim ya... :D ablalarimda orada dogurdular :D

TİTAN bunu beğendi.
  9. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    ilk dogumumu yaptigim hastanede dogurcam insallah oglumu... cok memnun kalmistim, ebeler, doktorlar, hemsireler cok sicak´di. sürekli kontrole gittigim icin doktorlari taniyorum.
    .. masraflari sigorta ödüyor ama aile odasi tutcam onunda fiyati yanlis hatirlamiyorsum 30,00 euro´ydu günlügü... ama deger..
    bence hastane secimi cok önemli, ilk dogumumu yapmadan bi kac hastane gezmis, internetten arastirmistim...

TİTAN ve Mevlana bunu beğendi.
  10. Mevlana

Mevlana Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    860
    Ödül Puanları:
    113
    Cnm allah simdiden iyi dogumlar nasip etsin!! Hangi ulkede yasiyorsun euro diyince merak ettim:) bende aile odasi almam istiyorum geceligi 50€ ve avusturyadayim..

TİTAN bunu beğendi.
  11. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    amiiinn hepimize insallah..
    ben almanyada yasiyorum... kesinlike tavsiye ediyorum aile odasini... cok rahat oluyor...

Gebe Meleklerimiz Doğumu Nerede Yapacaksınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Askerliğimi nerede yapacağım

Askerliğimi nerede yapacağım

ARkadaşlarım askerliğimi nerede hangi şehirde yapacağımı öğrenebileceğim bir link var mı bu hususta bana yardım eder misiniz lütfen. Teşekkür ediyorum.
  2. Gebe melekler Dikkat..idrar yolu enfeksiyonu erken doğuma sebeb olabiliyor..

Gebe melekler Dikkat..idrar yolu enfeksiyonu erken doğuma sebeb olabiliyor..

Hamilleliğin son dönemlerindeki idrar yolu enfeksiyonlarına dikkat! Özellikle gebeliğin son dönemlerinde görülen idrar yolu enfeksiyonları ya da vajinal enfeksiyonlar salgıladıkları bazı maddeler ile erken doğuma neden olabilir. Yine bu tür enfeksiyonlar sonucu açığa çıkan bu maddeler amniyon zarının direncini düşürerek bu zarın vaktinden...
  3. doğumu nerede yapacaksınız?

doğumu nerede yapacaksınız?

doğum yöntemleri normal doğum arkadaşlar selam; doğumu nerede gerçekleştiriceksiniz karar verdinizmi? ben kozyatağı central da yaptım ve çok memnun kaldım
  4. Doğum Yapacak Melekler Buraya Doğum Sonrası Merak Edilenler Burada!!

Doğum Yapacak Melekler Buraya Doğum Sonrası Merak Edilenler Burada!!

doğum,doğum sonrası, Doğum yapmasına az kalmış meleklere doğumdan sonra ne yapacakları hakkında ve merak ettikleri her şey burada konumuzda yer alıyor umarım sizlerde kafanızdaki soru işaretlerine birer cevap bulursunuz şimdi konumuza bir bakalım; Nihayet hayatınızdaki bu en önemli olaylardan biri gerçekleşti. Aylar süren heyecanlı bir bekleyişin ardından bebeğiniz kucağınızda. Şimdi...
  5. İstanbul'da Doğum İçin Nereyi Tavsiye Edersiniz Melekler ?

İstanbul'da Doğum İçin Nereyi Tavsiye Edersiniz Melekler ?

Doğum yapmış olan Melekler, İstanbulda yaşayan ve doğum yapacak olan meleklerimize hangi hastaneleri tavsiye edersiniz ? Hangi özelliklerinden dolayı tavsiye edersiniz? Fiyatlar nasıl? Bildiklerimizi aktaralım, merak edenler de faydalansın :)

Sayfayı Paylaş