gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gebe Meleklerimize Gebelikte Lekelenme Hakkında Bilgiler

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Gebelikte Lekelenme Nedenleri Nelerdir Gebelik Döneminde Lekelenme Ne Zaman Olur

Bebeklerini kucağına almak için gün sayan meleklerimize çok önemli bir konuda bilgi vermek istiyoruz melekler. Gebelikte Lekenlenme Nedenleri hakkında vereceğimiz bu bilgiler bebek bekleyen meleklerimiz için son derece önemli...

Hamilelikte beklenen adet tarihi civarında normalden az, lekelenme tarzında bir kanama olabilir ve hasta bize lekelenme, veya düzensiz kanama şikayeti ile başvurabilir. Halk arasında üste görme veya üstüne görme olarak bu durum her zaman gebelikte bir anormal durum olduğunu göstermez.

Gebeliğin ilk aylarında oluşan her türlü vajinal kanama veya lekelenme aksi doktor tarafından ispat edilene kadar düşük tehlikesi olarak değerlendirilir.

Gebelikte kanama veya diğer değişi ile hamilelikte kanama olduğu zaman isterse bu kanam az mikrada lekelenme tarzında olsun isterse fazla miktarda kanama olsun, ihmal etmeden muayene olmak gerekmektedir.

Gebe Meleklerimize Gebelikte Lekelenme Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerim gebelik folik asit kullanımı hakkında bilgi verir misiniz ?

Meleklerim gebelik folik asit kullanımı hakkında bilgi verir misiniz ?

Melekler herkese selamlar ben 2 aylık hamişim, acaba gebelikte folik asit kullanımı nasıl oluyor nelere dikkat etmek gerekiyor ve neden folik asit veriyorlar, bu bi eksiklikten bu kaynaklanıyor acaba ?
  2. Meleklerim gebelikte  plasentanın aşağıda olması durumu hakkında bilgi isityorum

Meleklerim gebelikte plasentanın aşağıda olması durumu hakkında bilgi isityorum

Kızlar 1,5 aylık hamileyim doktorum bana plesentan biraz aşağıda dedi, orada pek bunun üzerinde durmadım ama eve gelince bu plesenta neden aşağıda olur sorun mu var bana bu konu hakkında bilgiler verirseniz sevinirim.
  3. Gebe Meleklerimize İlk Hafta Belirtileri Hakkında Bilgiler

Gebe Meleklerimize İlk Hafta Belirtileri Hakkında Bilgiler

Hamilelikte İlk Hafta Belirtileri Gebeliğin İlk Haftasında Belirtiler Sevgili melekler, gebeliğin en bilinen belirtisi gebelik bulantıları ve başdönmeleridir. Ancak her gebede bu şikayetler olacak diye bir kural da yoktur. Bu yazımızda hamilelikte ilk hafta beliritleri neler, bilgi vermeye çalışacağız sizlere.. :) Bulantı ve kusma hamileliğin ilk haftasından itibaren görülmeye başlayan...
  4. Gebelikte Kasılmalar Hakkında Bilmeniz Gereken Tüm Bilgiler Burada Melekler!

Gebelikte Kasılmalar Hakkında Bilmeniz Gereken Tüm Bilgiler Burada Melekler!

gebelikte kasılmalar, hamilelikte kasılmalar, doğum kasılmaları Sevgili melekler, gebe meleklerimizin en merak ettiği konulardan biri doğumun son haftalarına denk gelindiğinde gelişebilecek kasılmaların nasıl olacağı, doğum kasılmalarıyla normal sancıların nasıl ayırt edileceğidir. Her kasılmada telaş edilmeli mi, kasılma ağrıları nasıl azaltılır, doğum kasılmaları nasıl anlaşılır, konuyla...
  5. Gebelikte lekelenme

Gebelikte lekelenme

8 haftalık gebeym ve lekelenmelerim bsr normalmi acaba

Sayfayı Paylaş