gebe
  1. perikalpp

perikalpp Forum Okuru

gebe olabilirmiyim sırt ağrısı

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında perikalpp tarafından paylaşıldı.

Merhaba Arkadaşlar, 3 aydır gebe kalmak istiyorum :(( adetime 2 gün kaldi yalniz herhangi bir aserme mide bulantisi yasamadim. Bu sabah sol sırt üzerinde ağrisiyla uyandim. Ogleden sonra ayni sekil devam ediyor. Göğüslerimde biraz sislik ve sizlama var. Belirti hamilelik olabilir mi? Cevalariniz icin simdiden teşekkür ederim... Allah herkese hayirli ve sağlıklı evlat nasip etsin

gebe olabilirmiyim sırt ağrısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sırt Ağrısı - Sırt Ağrısı İçin Egzersizler

Sırt Ağrısı - Sırt Ağrısı İçin Egzersizler

sırt ağrıları için egzersizler sırt ağrısı için egzersizler ağrısı egzersizleri gebelikte egzersizleri hamilelikte Duruş bozukluklarının zamanla sırt ağrısı, nefes almada zorluk ve kaslarda şiddetli ağrı gibi sağlık sorunlarına neden olduğu bildiriliyor. Uzmanlar, özellikle gençleri ve hamileleri dik durmaları konusunda uyarıyor. Mayo Clinic uzmanları, duruş bozukluklarının insan sağlığında...
  2. Sırt ağrısı nedenleri

Sırt ağrısı nedenleri

sırt ağrısı nedenleri, nelerdir, tedavisi, neden olur Sırt ağrılarınız artık dayanılmaz bir hal mi aldı? O halde bu ağrıdan bir an önce kurtulmalısınız. Ama nasıl; buyrun önce sırtınız neden ağrıyor onu öğrenin, sonrada tedavi yöntemi ile o ağrılardan kurtulun Melek'ler:) Sırt Neden Ağrır Sırt Ağrısı nasıl Geçer Sırt Ağrısı Sebepleri Yapılan çok sayıda bilimsel araştırma sonucu; her...
  3. Öksürünce sırt ağrısı

Öksürünce sırt ağrısı

Kızlar Ya öksürünce sırt ağrısı neden olur benim öksürdüğümde sırtım kolunçlarım inanılmaz ağrıyor bunun nedeni nedir ya :S
  4. gebeyken eşimle birlikte olabilirmiyim

gebeyken eşimle birlikte olabilirmiyim

Merhaba.Ben 3.5 aylık gebeyim ve doktor kontrollerimde bir türlü cesaret bulup doktoruma soramadım.Acaba bu zamanda eşimle birlikte olmam sorun olurmu?Yoksa 9 ay boyunca uzakmı durmalıyız?
  5. gebelik belirtisi sırt ağrısı

gebelik belirtisi sırt ağrısı

Merhabalar . Yumurtlama günümü tespit edip iliski yasadik esimle. uzerinden henüz 5 gün gecti. ve bugun dayanılmaz sırt ağrısı çekiyorum . sizce gebelik belirtisi olabilirmi ? yani henuz erkenmi belirtiler icin ? böyle bi durum yaşayanınız varmi ?

Sayfayı Paylaş